_

17 lat doswiadczenia w AutoCAD i co dalej

Rozmowy na różne bardziej lub mniej luźne tematy, nie związane z tematyką innych forów.

17 lat doswiadczenia w AutoCAD i co dalej

Postprzez Taka_jedna » kwi 12, 2012 16:08

Witam,
Przez ostatnie 17 lat rysuje uzywajac Acad. Znam sie na rysowaniu mebli ( wystawiennicwo, muzea, sklepy)-detale na produkcje oraz rysunki wnetrz do restauracji ( pozwolenie na remont, wycena remontu-budowy) Zostalalam ostanio zwolniona z powodu malej ilosci pracy w zakladzie.
Mam pytanie:
Co panstowo myslicie na temat nauki Inventor albo Revit biorac pod uwage moje doswiadczenie w meblarstwie i wnetrzach.
dziekuje
Jola
Taka_jedna

Re: 17 lat doswiadczenia w AutoCAD i co dalej

Postprzez kruuger » kwi 12, 2012 16:41

Taka_jedna napisał(a):Witam,
Przez ostatnie 17 lat rysuje uzywajac Acad. Znam sie na rysowaniu mebli ( wystawiennicwo, muzea, sklepy)-detale na produkcje oraz rysunki wnetrz do restauracji ( pozwolenie na remont, wycena remontu-budowy) Zostalalam ostanio zwolniona z powodu malej ilosci pracy w zakladzie.
Mam pytanie:
Co panstowo myslicie na temat nauki Inventor albo Revit biorac pod uwage moje doswiadczenie w meblarstwie i wnetrzach.
dziekuje
Jola

jak najbardziej Revit (BIM). coraz wiecej ludzi o to pyta.
patrzac jak sie to u nas w firmie rozwija... BIM...BIM...i jeszcze raz BIM.
k.
kruuger

Postprzez krzysztofel » maja 03, 2012 17:20

kruuger napisał(a):
Taka_jedna napisał(a):Witam,
Mam pytanie:
dziekuje
Jola

jak najbardziej Revit (BIM). coraz wiecej ludzi o to pyta.
patrzac jak sie to u nas w firmie rozwija... BIM...BIM...i jeszcze raz BIM.
k.

Fajna akcja marketingowa :D... dla zorientowanych od połowy mają wchodzi podobne rozwiązanie do Revita za dużo dużo mniejszą kasę także wstrzymajcie się z zakupem ;]
KONIECZNIE POZNAJ IronCAD.
STUDENCI MECHANIKI I BUDOWY MASZYN Z CAŁEGO KRAJU! ->DOŁĄCZ DO NAS!
Strona www: http://www.ironcad.pl/forum/index.php
krzysztofel

Postprzez mdbdesign » maja 03, 2012 17:55

Nauki nigdy nie z malo, jezeli masz na to czas miedzy obowiazkami domowymi i dostep do programow to pewnie ze tak.
Marek
mdbdesign

Powrót do Off topic