_

absurdy inzyniera mechanika - dlaczego usuwacie ?

Forum ogólne, ale nie do zadawania "prostych pytań". Wszystko o CAD, czego nie da się bezpośrednio połączyć z tematyką jednego z poniższych forów tematycznych.

Re: absurdy inzyniera mechanika - dlaczego usuwacie ?

Postprzez ll » mar 02, 2019 12:18

michallach napisał(a):"II" - przede wszystkim obrażałeś osoby o których pisałeś. Nazwać kogoś "Januszem" nie jest komplementem.
Niestosowność języka jak i stronniczość osądów byłaby bardziej oczywista gdybyś podawał nazwy firm i nazwiska bohaterów.

No pewnie :-) kto jest w branży ten dokładnie wie o kim pisałem :-) Janusz to nie jest obraza tylko status społeczny w dzisiejszych czasach.....W zarobkach inżyniera mechanika przewijają się te firmy i jakoś to nikomo nie szkodzi ?....
ll

Postprzez ll » mar 02, 2019 12:41

Sergios napisał(a):Obrazek

#januszcandidateexperience
#januszemployerbranding
ll

Postprzez ll » mar 03, 2019 00:23

Mirek999 napisał(a):"II" - sam przyznałeś, że traktujesz to ja swój prywatny wątek.
A to raczej nie jest Twoje prywatne forum.
Waliłeś post pod postem seriami, pisząc coraz większe sfrustrowane bzdury.
Chyba chodziło o to, żeby cały czas podbijać wątek, nie cieszący się niesamowitym zainteresowaniem.

Ze mnie jeśli dobrze pamiętam zrobiłeś jakiegoś świeżaczka zachłyśniętego pracą, tylko dlatego, że miałem czelność napisać kilka słów prawdy.

W wielu sprawach miałeś oczywiście rację, ale z czasem to co pisałeś stało się nudne i mało wiarygodne.

A czemu mialo wiarygodne ? z tego co pamietam to napisalem ze mamy bardzo zdolnych ludzi.... malo wiarygodne ?? rozumiem ze subiektywne ? z postrzegania "pracy" przez pryzmat pracy baaardzo daleko bo ponad rok na Alasce siedzialem.... moze zdziczalem jak ich misie grizzlli ale przy okazji zaliczylem jeszcze 7 innych krajow w ktorych pracowalem w wiekszosc jako inzynier. Jednym wspolnym mianownikiem tych wszystkich krajow mialo to ze pozwolili(dali mi czas) na zrobienie z siebie idioty. W Polsce po 11 latach z zalozenia traktuja cie jak idiote .... Gdzie jest wyznacznik doswiadczenia inzyniera ?? dlatego siadlem na Januszy - wypowiadalem sie w roznych dzialkach o ktorych mam pojecie i to co u Januszy robie nie traktowalem jako szczyt mojego rozwoju umyslowego ale tylko w Polsce jeszcze nie usiadziesz do komputera i juz wiesz kim jestes czyli nikim......Jakis palant funfel Janusza ma prawo drwic ze mnie jak "koonstruuje" w rozumieniu jak buduje model bo za przeproszeniem napie... tego na godziny chyba juz ze 20 lat...Zawod inzyniera mechanika to jest samozabijajacy sie zawod tylko zrobic b2b dodac do tego polska mentalnosc - i robi sie totalny rozpierd..... tu sie nie konstruuje bo pracowalem w firmach niemieckich w zespole.... tutaj sie wypycha modele do klienta automotive.... I wiekszosc ludzi tak mysli w kazdej januszowej firmie ktorych znam ... ale januszowi to na reke.... a mozna by bylo to zrobic inaczej tylko ... jakis prymityw ktory sobie wymyslil ze nachapie sie w krotkim czasie bez brania zadnej odpowiedzialnosci musialby pomyslec ze inwestycja jest zrobic cos inaczej a nie "wypychac" akordowo" modele - moze nawiazac jakas wspolprace po jakims czasie ??? nie ....bo slupki by sie nie zgadzaly .... i smiac mi sie chce jak ludzie sa samozniweoleni - zygac im sie chce od tej roboty ale nikt z pomyslem nie wyjdzie bo kazdy sobie zdaje sprawe ze jakikolwiek pomysl jest z gory skazany na niepowodzenie...

Co jeszcze Ci nieprawdziwego napisalem ? o korporkach ?
Zrobilem innowacje na ktorej korpora polska staretegie zbudowala na 2018 rok zeby palanty korporacyjne(tudziez dostaly) dostaly awanse i pomyslodawca dostal murzyna z zielonej mili pod prysznic ??(z calym szacunkiem do amerykanskich murzynow bo znalem jednego na Alasce - handlowal kokaina ale tez mi fajki tansze zalatwial...) To tez niewiarygodne jest ??

Co jest niewiarygodne ze jakis debil u janusza ktory pojal klikanie uszczelek traktowal jak jakiegos idiote mlodego inzyniera(mlody inzynier w postrzeganiu ze poswiecil on i jego rodzina kupe lat i pieniedzy zeby nim byl) bo mu powiedzial ze przesun "babel"(przesun punkt) , zeby zgnoic go od poczatku. To jest istny kretynizm ktory opisalem jak ktos sie dorywa do zrodla kasy w Polsce w branzy mechanicznej w Polsce - nikomu to nie pasuje - branza CAD automotive to jest nic innego jak dobra mina do zlej gry i kazdy chce z niej spierd....

Jeszcze kilka szyder musze zaczas po zaliczeniu wszystkich januszy :

"mity inzyniera mechanika"
"jak zostac januszem branzy CAD Automotive"
ll

Postprzez Anna Nowak » mar 03, 2019 23:08

czekam na "mity inżyniera mechanika" :)

ll, nie przejmuj się :wink: .

widać, że dużo ludzi ma mentalność niewolnika i by ślinę janusza łapała za "pracę i możliwośc rozwoju".
bez takich osób jak ty, to po prostu się nie zmieni.
Anna Nowak

Postprzez topinż » mar 03, 2019 23:16

Anna Nowak napisał(a):czekam na "mity inżyniera mechanika" :)

widać, że dużo ludzi ma mentalność niewolnika i by ślinę janusza łapała za "pracę i możliwośc rozwoju".

A co się ma niby zmienić od tej paplaniny?
Nie podoba wam się praca u januszy , czy też praca dla januszy - droga wolna. Tylko tak może sioę cokolwiek zmienić, wypisywanie swoich żali i genialnych myśli niczego nie niesie poza śmietnikiem. Janusze tego nie czytają, a gdyby nawet to mają to w d... Pracownicy i potencjalni pracownicy się zgadzają z jenuszowym podejściem lub nie bardzo mają inne wyjście, albo też mają to w d... Skoro ll jest takim specjalistą , to niech, zamiast wylewać żale, rozpocznie od siebie misję naprawiania świata i absolutnie nie robi nic dla żadnych januszy.
topinż

Postprzez Mirek999 » mar 04, 2019 08:38

"II" odniosłeś się tylko do niewielkiej części mojej wypowiedzi, znów wylewając swoje frustracje.

Tak w ramach podsumowania:

Stosunek polskiego przedsiębiorcy do statystycznego polskiego inżyniera jest wprost proporcjonalny do Twojego szacunku do ojczystego języka.
Mirek999

Postprzez ll » mar 04, 2019 10:38

Mirek999 napisał(a):"II" odniosłeś się tylko do niewielkiej części mojej wypowiedzi, znów wylewając swoje frustracje.

Tak w ramach podsumowania:

Stosunek polskiego przedsiębiorcy do statystycznego polskiego inżyniera jest wprost proporcjonalny do Twojego szacunku do ojczystego języka.

To nie frustracja tylko hejt, mowa nienawisci , jakistamfobizm :-)
ll

Postprzez Mirek999 » mar 04, 2019 11:12

Ty to napisałeś. Ja uważam, że słowo "hejt" jest obecnie mocno nadużywane.

Swoją drogą.... ilość tematów pochodnych jakie założyłeś jest zastanawiająca.
Może powinieneś odpocząć?

Pisanie z polskimi znakami jest dla Ciebie za trudne?
Mirek999

Postprzez ll » mar 04, 2019 11:27

Mirek999 napisał(a):Ty to napisałeś. Ja uważam, że słowo "hejt" jest obecnie mocno nadużywane.

Swoją drogą.... ilość tematów pochodnych jakie założyłeś jest zastanawiająca.
Może powinieneś odpocząć?

Pisanie z polskimi znakami jest dla Ciebie za trudne?

jak tylko zacznę wątek "elokwencja inżynierów mechanikow" to zadbam o składanie, rymy, parafrazy, porównania do przyrody. Pisze o Januszach tak więc mi się nie chce.... hejt - bardzo modne -:) możesz przyjąć że jestem takim hejterem literackim, kulinarnym tylko opisuje to co serwują janusze....jakby jakieś nowe słowo się znalazło na krytykę to z chęcią posłucham-:) ..... przecież odpoczalem w nowy rok zakończyłem wątek tylko komuś przeszkadzał.....nazwisk nie było, firm nie było to czemu był odrzucony? za mało literacko opisane pewne rzeczy były?? " Januszu Ty jesteś jak zdrowie, ten tylko się dowie kto Cię stracił...."
ll

Postprzez ll » mar 05, 2019 09:52

Anna Nowak napisał(a):czekam na "mity inżyniera mechanika" :)

Ja się już dawno przestałem przejmować czymkolwiek :-)

Rozwijac w branzy w ktorej opisywalem to mozna krzywe splajnowe albo powierzchnie - ale tez licencji na to nie dostaniesz bo to by byl "koszt" . Janusz jest bystry prosi o licencje ewaluacyjna - i robi szablon z tego :-)
ll

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum CAD