_

absurdy inzyniera mechanika - dlaczego usuwacie ?

Forum ogólne, ale nie do zadawania "prostych pytań". Wszystko o CAD, czego nie da się bezpośrednio połączyć z tematyką jednego z poniższych forów tematycznych.

absurdy inzyniera mechanika - dlaczego usuwacie ?

Postprzez ll » lut 28, 2019 21:13

dlaczego usuwacie ten temat ? szczerze Wam opowiedziałem jak to wygladą w Polsce.....Co wam mam powiedzieć żeby uwiarugodnić ten temat ?? jezdze bejca i zygac mi sie chce jak sie ludzi traktuje ? to tez usuniecie ?? :-) co faktycznie musze zalozyc januszebiznesu.edu i sie podpisac tak ? tylko wtedy juz pojda nazwy firm w obrot ktore traktuja ludzi jak gowno ....Ja tylko dalem znac o zjawisku - 12 lat doswiadczenia - co jest w tym nie tak ?
ll

Re: absurdy inzyniera mechanika - dlaczego usuwacie ?

Postprzez Jakub123 » lut 28, 2019 22:02

Dziwne, że tematu zarobków nie usunęli a tam padały nazwy firm jak kamerer, cadm, edag i konkretne kwoty jeśli chodzi o zarobki, które są poniekąd wstydem. Tak samo przytaczane były różne historie wyśmiewające januszy biznesu i czasami nawet można pokojarzyć fakty i zgadnąć co to za firma. Za chwilę też usunięty zostanie ten temat?
Jakub123

Postprzez Sergios » lut 28, 2019 23:08

Może to dlatego, że 95% postów jest Twoich w tym wątku i brzmią one jak wyjęte z google?
Sergios

Postprzez ll » lut 28, 2019 23:26

Sergios napisał(a):Może to dlatego, że 95% postów jest Twoich w tym wątku i brzmią one jak wyjęte z google?

Nie z google tylko z rzeczywistosci ......viva janusz laskawca dawca pracy !!
ll

Postprzez Sergios » lut 28, 2019 23:34

Obrazek
Sergios

Postprzez Mirek999 » mar 01, 2019 08:38

"II" - sam przyznałeś, że traktujesz to ja swój prywatny wątek.
A to raczej nie jest Twoje prywatne forum.
Waliłeś post pod postem seriami, pisząc coraz większe sfrustrowane bzdury.
Chyba chodziło o to, żeby cały czas podbijać wątek, nie cieszący się niesamowitym zainteresowaniem.

Ze mnie jeśli dobrze pamiętam zrobiłeś jakiegoś świeżaczka zachłyśniętego pracą, tylko dlatego, że miałem czelność napisać kilka słów prawdy.

W wielu sprawach miałeś oczywiście rację, ale z czasem to co pisałeś stało się nudne i mało wiarygodne.
Mirek999

Postprzez michallach » mar 01, 2019 10:15

"II" - przede wszystkim obrażałeś osoby o których pisałeś. Nazwać kogoś "Januszem" nie jest komplementem.
Niestosowność języka jak i stronniczość osądów byłaby bardziej oczywista gdybyś podawał nazwy firm i nazwiska bohaterów.
michallach

Postprzez topinż » mar 01, 2019 11:20

Temat został usunięty i bardzo dobrze, bo w pewnym momencie zaczął już być śmieciem. Owszem, czasem jakaś krytyka januszowych zachowań może i jest potrzebna, ale epopeja "II" przerosła już dawno jakiekolwiek granice. Kolega wypowiedział jakąś osobistą krucjatę i mam wrażenie, że stała się ona sensem jego życia. To jest chore. Poza tym, to pisanie , że ktoś tam, kiedyś, komuś jest bez sensu. Co to komu daje? Jedynie może poprawia nastrój piszącemu. Jakiś może sens ma podanie dokładnie kto , kiedy i komu. Ale to wcalenie jest jakieś rewolucyjne , bo takich serwisów w sieci jest już kilka. Zlikwidowali mu jeden wątek, otwiera drugi, jeszcze chwila przyjdzie mu do głowy że to powinna być lektura obowiązkowa i kto nie czyta o Januszach powinien mieć bana.
Tak na prawdę najlepszą szkołą dla wszelkich Januszy będzie to, że ich po prostu pożegnacie w przypadku januszowego podejścia. Ja pracowałem w 14 różnych firmach - bardzo małych, większych, dużych i na prawdę wielkich. Najgorzej wspominam wcale nie te małe a te największe. A u typowego Janusza pracowałem niecałe 3 dni. Po paru godzinach wiedziałem , że podejście ma januszowe, ale co mnie w sumie obchodzi januszowanie względem innych, po pierwszej próbie przyjanuszowania względem mnie trzasnąłęm drzwiami. I to jest jedyne wyjście. Ludzie mają firmy i to są ich firmy a nie pracowników. Oni mogą tam stosować swoje zasady i wizje (oczywiście w granicach prawa) i mogą osądzać co jest mądre, co głupie, czy ktoś coś umie i czy się do czegoś nadaje i mogą płacić jak najmniej się da, to jest ich prawo. I pracownikom nic do tego jakimi kryteriami się kierują w przypadku powiedzmy awansów czy podwyżek czy czegokolwiek. Jak się komuś nie podoba, to zmienia firmę - takie ma prawo (i to bez podania przyczyny, a pracodawcy już tak łatwo pracownika zwolnić nie jest), a jak nie może znaleźć takiej gdzie mu się podoba, to sobie może otworzyć własną - zatrudnić ludzi i rządzić w tej firmie mądrze itd itp. I co więcej może się zdziwić po jakimś czasie dowiadując , że jego pracownicy uważają go za Janusza.
topinż

Postprzez lokko-1 » mar 01, 2019 14:40

@ll myślę, że za całokształt Twoich dokonań w tym temacie. Zwracałem Ci uwagę, że brniesz w swoich wypowiedziach za daleko. Jeśli pierwsze kilka stron było jeszcze OK, to pozostałe już brzmiały jak fantasy - ktoś, gdzieś, komuś, coś. A czy to prawda, czy z pierwszej ręki, jak bardzo przekoloryzowane to tylko Ty wiesz. Poza tym używanie polskich liter i znaków interpunkcyjnych nie jest w Polsce karalne.
lokko-1

Postprzez piotrekm13 » mar 01, 2019 21:38

Chyba kolejny temat będzie do usunięcia...
A ogólnie to temat o absurdach niczemu nie przeszkadzał (może z kilkoma wyjątkami gdy się ciągnęły osobiste dyskusje).
Dużo bardziej drażni mnie zalew wklejonych linków i nabijania postów o niczym, przez nowo zarejestrowanych użytkowników, którzy nie maja nic do powiedzenia. Bardziej to się powinno tępić, a temat "Absurdy ..." można było poczytać czysto rozrywkowo. Jak ktoś nie chciał to nie czytał.
piotrekm13

Następna strona

Powrót do Forum CAD