_

Absurdy pracy inzyniera mechanika w Polsce

Forum ogólne, ale nie do zadawania "prostych pytań". Wszystko o CAD, czego nie da się bezpośrednio połączyć z tematyką jednego z poniższych forów tematycznych.

Re: Absurdy pracy inzyniera mechanika w Polsce

Postprzez ll » lis 09, 2018 14:18

velaskez napisał(a):Zapytam tylko, DE czy dalej?

egzotyka narazie nie chce zdradzac
ll

Postprzez witek12 » lis 09, 2018 17:50

Witam,

powodzenia i trzymam kciuki, żeby Ci się wszystko udało.

Pozdrawiam
CAD/CAM 3D - CNC
witek12

Postprzez ll » lis 11, 2018 10:17

i jeszcze jedno co mi zaproponowal prezes tej firmy tj. czy potrzebuje pieniedzy na relokacje to moga mi zaplacic "upfront" .....

Powaznie mowie i absolutnie sobie jaj nie robie:-)
ll

Postprzez velaskez » lis 11, 2018 11:58

ll napisał(a):i jeszcze jedno co mi zaproponowal prezes tej firmy tj. czy potrzebuje pieniedzy na relokacje to moga mi zaplacic "upfront" .....

Ale to jest normalne i nikt się nie śmieje. W UK relokacja to zazwyczaj 2000GBP (żeby było na pierwszy czynsz i depozyt) + hotel na max 6 tygodni (do czasu znalezienia mieszkania) + przechowanie rzeczy na 6 tygodni + wynajęta ciężarówka która przewozi rzeczy. W niemcowni podobnie.
Oczywiście są pewne warunki w razie odejścia z pracy przed upływem 2 lat, po tym okresie nie trzeba nic oddawać. Także, może poczytaj 'fine print' :D
velaskez

Postprzez ll » lis 11, 2018 12:29

velaskez napisał(a):
ll napisał(a):i jeszcze jedno co mi zaproponowal prezes tej firmy tj. czy potrzebuje pieniedzy na relokacje to moga mi zaplacic "upfront" .....

Ale to jest normalne i nikt się nie śmieje. W UK relokacja to zazwyczaj 2000GBP (żeby było na pierwszy czynsz i depozyt) + hotel na max 6 tygodni (do czasu znalezienia mieszkania) + przechowanie rzeczy na 6 tygodni + wynajęta ciężarówka która przewozi rzeczy. W niemcowni podobnie.
Oczywiście są pewne warunki w razie odejścia z pracy przed upływem 2 lat, po tym okresie nie trzeba nic oddawać. Także, może poczytaj 'fine print' :D

Ja sie z takim czyms pierwszy raz spotkalem bo pierwszy raz rozwazalem prace na etacie nie jako kontraktowiec. Dla mnie to nowosc....Ile polskich firm wyjdzie z taka inicjatywa ?? i nie mowie tutaj o jakis supermanagerskich pozycjach tyko o stanowisku goscia ktory sie po prostu zna na rzeczy.....
ll

Postprzez gambolo » lis 12, 2018 11:54

ll napisał(a):
egzotyka narazie nie chce zdradzac

Chile ?
gambolo

Postprzez witek12 » lis 12, 2018 16:37

Witam,

Chile ?

a może " San Escobra " ???,

egzotyczne i nie znane miejsce.

Pozdrawiam
CAD/CAM 3D - CNC
witek12

Postprzez yoda90 » lis 12, 2018 21:07

ll napisał(a):Ile polskich firm wyjdzie z taka inicjatywa ??

Odpowiedź jest bardzo prosta, żadna lub jednostki.
yoda90

Postprzez ll » lis 13, 2018 19:50

Ciag dalszy matrixa i absolutnie sobie jaj nie robie tj dostalem oficjalne zaproszenie do wspolpracy :

- kwota netto - przy platnych urlopach i regularnych godzinach pracy plus jednym z lepszych socjali na swiecie odechcialo mi sie freelancerki z dopiskiem ze zdaja sobie sprawe ze nie uczyni mnie to bogaczem ale po pol roku - po okresie probnym usiadziemy i porozmawiamy o perspektywach twoich zarobkow bazujac na twojej ogolnej wydajnosci ....

- zapewnimy ci szkolenie za ktore zaplacimy

- zapewnimy ci pelen support w relokacji

-gdybym mial jakies uwagi to mam dzwonic i podyskutujemy - NIE MAM :-)

- widzielibysmy cie od 1 stycznia ale jak udaloby ci sie wczesniej bylo by super...

I co wy na to Polscy panowie pracodawcy ??? bo ja mam zamiar od 1 stycznia przebic komunistyczne normy pracy 300% :-).......
ll

Poprzednia strona

Powrót do Forum CAD