_

Absurdy pracy inzyniera mechanika w Polsce

Forum ogólne, ale nie do zadawania "prostych pytań". Wszystko o CAD, czego nie da się bezpośrednio połączyć z tematyką jednego z poniższych forów tematycznych.

Re: Absurdy pracy inzyniera mechanika w Polsce

Postprzez resseigo » lis 27, 2018 23:39

A tak btw, gdzie można poczytać i poduczyć się tego jak powinno budować się poprawne modele.
Podajcie jakieś strony, książki z teorią w tym temacie.
resseigo

Postprzez ll » lis 28, 2018 02:57

Model jest mało ważny tylko naucz się szydzic z czyichś modeli i przezyjesz. Apropos zaden Janusz nie wpadł na pomysł jeszcze żeby robić jakieś workszopy i ujednolicić metodologię.
ll

Postprzez ll » lis 28, 2018 17:48

ll napisał(a):Model jest mało ważny tylko naucz się szydzic z czyichś modeli i przezyjesz. Apropos zaden Janusz nie wpadł na pomysł jeszcze żeby robić jakieś workszopy i ujednolicić metodologię.

Naszla mnie fala krytycznego myslenia do tego co wypisuje tj. po co proby standardyzacji procesow konstrukcyjnych i placic ludziom za 30 minut w tygodniu na rozwoj i ujednolicanie procesow konstrukcyjnych jak presja i mala doza zamordyzmu tez zrobi robote.......
ll

Postprzez ll » lis 28, 2018 20:23

Jeszcze przez przypadek zbudowaloby sie jakies firmowe know- how. Wlasnie dalem sobie w pysk zabieram sie za siebie...
ll

Postprzez ll » lis 28, 2018 22:15

Rozmowy kwalifikacyjne w Polsce

Odroznieniem od rozmow zachodnich u nas masz opisac cepa rownaniami rozniczkowymi a na zachodzie masz opisac kretywny rozwoj cepa.
ll

Postprzez lokko-1 » lis 28, 2018 23:09

@ll: na początku Twoje posty w tym temacie były ciekawe, życiowe, może czasami przekoloryzowane, nawet śmieszne. Jednak już od wielu stron zachowujesz się jakbyś wszystkie rozumy pozjadał. Nie mówiąc (pisząc) już o poprawnej polszczyźnie w Twoich wypowiedziach.
Zrób sobie może z tydzień przerwy od forum.
lokko-1

Postprzez ll » lis 29, 2018 00:17

lokko-1 napisał(a):@ll: na początku Twoje posty w tym temacie były ciekawe, życiowe, może czasami przekoloryzowane, nawet śmieszne. Jednak już od wielu stron zachowujesz się jakbyś wszystkie rozumy pozjadał. Nie mówiąc (pisząc) już o poprawnej polszczyźnie w Twoich wypowiedziach.
Zrób sobie może z tydzień przerwy od forum.

Szczery obiektywizm to pozjadanie rozumow? To sa rozterki myslowe kazdego rozumnego pracownika. W czym niby pozjadalem rozum??? Mam byc skromnym niwychylajacym sie konstruktorem dziekujacym ze moge oddychac? Jestem wolnym bialym czlowiekiem zyjacym w wolnym kraju. Janusz moze byc znawca muzyki szopena a ja nie move byc znawca czegos co robie od 13 lat w kilku krajach??? Sugeruje wiecej januszom zwracac uwage.
ll

Postprzez Mirek999 » lis 29, 2018 09:01

II - ten temat zamieniasz powoli w swojego prywatnego bloga czy jak to się tam zwie.

Popieram - powinieneś odpocząć od tego wątku - złapać dystans.
Widzę, że jakakolwiek krytyka pod Twoim adresem jest od razu odbierana jako osobisty atak.
Masakra.

Wiesz że możesz edytować swoje wpisy, zamiast nabijać licznik pisząc seriami po 4?
No i ta pseudopolszczyzna...
Mirek999

Postprzez ll » lis 29, 2018 11:29

Mirek999 napisał(a):II - ten temat zamieniasz powoli w swojego prywatnego bloga czy jak to się tam zwie.

Popieram - powinieneś odpocząć od tego wątku - złapać dystans.
Widzę, że jakakolwiek krytyka pod Twoim adresem jest od razu odbierana jako osobisty atak.
Masakra.

Wiesz że możesz edytować swoje wpisy, zamiast nabijać licznik pisząc seriami po 4?
No i ta pseudopolszczyzna...

W sumie ja ten watek wymyslilem, ja ten watek rozwinalem - to bede sobie w nim pisal co chce.

Sugeruje dodac jakis wpis merytoryczny zwiazany z tym watkiem - bo kilka juz dales ale nic na temat
ll

Postprzez ll » lis 30, 2018 17:19

Zagraniczny Janusz

Od czasu do czasu tez sie taki trafi. Mi sie trafil raz i byl z Portugali. Poprosil o moje CV maniac mnie o prace w Niemczech na b2b(mialem juz wtedy z 9 firm zaliczonych - wiekszosc za granica). No to wyslalem im CV. I dostalem jedno pytanie tj. czy znam dobrze angielski ? Troche nie wiedzac o co im chodzi bo jak byk wpisalem ze mam te B2 to napisalem im prawde - ze od 7 lat pracuje tylko w angielskim ale ksiazki Szekspira prawdopodobnie bym nie zrozumial. Kontakt sie urwal :-)
ll

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum CAD