_

[WYKONUJEMY] Animacje 3D urządzeń, maszyn, technologii

[WYKONUJEMY] Animacje 3D urządzeń, maszyn, technologii

Postprzez Jakub_Grabarczyk » wrz 23, 2018 11:16

Dzień dobry,

Jesteśmy firmą działającą w obszarze marketingu dla branży przemysłowej/technologicznej.

Wykonujemy animacje i wizualizacje 3D maszyn i urządzeń na potrzeby wsparcia sprzedaży, szkoleń, targi branżowe lub jako materiały dostępne na stronie internetowej czy prezentacjach firmowych.

Tego typu materiały bardzo dobrze sprawdzają się w przekazywaniu wiedzy na temat zasady działania danego urządzenia, potencjalnych zastosowań i korzyści płynących z danego urządzenia/maszyny/konstrukcji.

W swoich projektach stawiamy na wysokiej jakości wrażenia wizualne ale jednocześnie nie jesteśmy agencją marketingową - firma powstała na bazie wielu lat doświadczeń w sprzedaży maszyn, nasi specjaliści posiadają wykształcenie techniczne.

Wszystkich zainteresowanych zachęcam do zapoznania się z przygotowanym przez nas studium przypadku, w którym opisujemy jeden z opracowanych przez nas projektów:

http://cadilight.com/pl/studium-przypadku/

Zapraszamy do odwiedzenia także naszej strony interentowej, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji z dziedziny przemysłowych animacji 3D: http://cadilight.com

Jeśli mielibyście Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zapraszam do bezpośredniego kontaktu, na wszystkie z przyjemnością odpowiem.

Pozdrawiam,
mgr inż. Jakub Grabarczyk
+48 663 563 222
j.grabarczyk@cadilight.com
Jakub_Grabarczyk
 
Posty: 1
Dołączył(a): sie 15, 2018 21:32

Powrót do Praca: dam / szukam / zlecę

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników