_

Autodesk Revit LT - bezpłatne webinaria KONKURS Z NAGRODAMI!

Rozmowy na różne bardziej lub mniej luźne tematy, nie związane z tematyką innych forów.

Autodesk Revit LT - bezpłatne webinaria KONKURS Z NAGRODAMI!

Postprzez Robobat Polska » gru 06, 2013 13:47

Obrazek
Firma Robobat Polska posiadająca status Autodesk Gold Partner serdecznie zaprasza na cykl webinariów "Autodesk Revit LT 2014 - Duże możliwości małego Revita", które odbędą się z okazji premiery polskiej wersji tego programu.

Rozwiązanie Autodesk Revit LT 2014 dedykowane jest specjalistom z branży architektoniczno-budowlanej, w szczególności działającym w małych i średnich pracowniach, którzy chcą wykorzystać zalety modelowania informacji o budynku (BIM).
Wprowadzenie polskiej wersji programu to kolejny krok firmy Autodesk, mający na celu wspieranie małych i prężnych pracowni projektowych w ramach kampanii "AUTODESK FOR SMALL BUSINESS".

W trakcie webinariów zostaną zaprezentowane możliwości, jakie daje nowy program - Autodesk Revit LT. Omówione zostanie również praktyczne wykorzystanie programu Autodesk Revit LT.

Wśród Uczestników webinarium wylosujemy atrakcyjne nagrody w postaci rocznych prenumerat czasopism branżowych.

Udział w webinariach jest bezpłatny.


REJESTRACJA:
Aby uczestniczyć w webinarium, należy wybrać jeden z proponowanych terminów i wypełnić formularz rejestracyjny >>http://www.robobat.pl/szkolenia/sesje-on-line.html

Terminy:
• 20 grudnia - 10:00
• 31 stycznia - 10:00

Więcej informacji o programie Autodesk Revit LT 2014 >>http://www.robobat.pl/oprogramowanie/konstrukcje/autodesk-revit-lt.html
Robobat Polska
 
Posty: 7
Dołączył(a): maja 21, 2010 13:24

Powrót do Off topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników