_

Błąd skryptu przy rejestracji AC 2005LT

Wszystkie posty ze starego forum CAD/CAM.

Błąd skryptu przy rejestracji AC 2005LT

Postprzez Hetman » gru 11, 2004 17:40

Przy rejestracji AC 2005 LT pojawia się błąd skryptu. W jaki sposób to pominąć, co z tym zrobić. W jaki sposób inaczej zarejestrować AC 2005 LT. Proszę o pomoc.
Hetman

Re: Błąd skryptu przy rejestracji AC 2005LT

Postprzez wosiu_84 » gru 16, 2004 15:13

: Przy rejestracji AC 2005 LT pojawia się błąd skryptu. W jaki sposób to pominąć, co z tym zrobić. W jaki sposób inaczej zarejestrować AC 2005 LT. Proszę o pomoc.<br>Idzie inaczej! Jak zaczynasz rejestrowac i wpisujesz tam wszystkie dane to tworzy sie plik z twoimi danymi w document settings i wchodzisz głebiej.Jak znajdziesz ten plik to wyslij go mailem na adres rt.xml.emea@autodesk.com<br>a oni przyslą Ci kod aktywacji. Najgorsze jest to ze jak pózniej instalujesz go od nowa to znowu musisz go rejestrowac!Mam pytanie czy masz do tego cada dyby pakiet architektoniczny?Jesli tak do daj mi namiary gdzie to mozna kupic.Oczywiscie chodzi mi o wersje oryginalna Pozdrawiam
wosiu_84

Postprzez Gość » gru 18, 2004 12:09

Dzięki za informację, ale czy to się uda bez podania kodu żądania? Narazie czekam na odpowiedź...<br>A co do pakietu dyby. Z tego co wiem to do 2005 nie będą wydane, a szkoda.<br>Pozdrawiam.
Gość

Postprzez januszszczesniak » paź 05, 2005 09:39

DYBY Pakiet Architektoniczny są rozwijane!
Szczegółowa informacja na stronie www.kkp.pl/dyby
januszszczesniak

Powrót do Archiwum