_

Biblioteka CAD w wersji POLSKIEJ

Forum poświęcone flagowemu produktowi oraz aplikacjom pochodnym Autodesku. To jedyne forum mające w tytule nazwę programu, a to ze względu na jego olbrzymią popularność w Polsce. Można tutaj umieszczać również posty z ogólnie pojętej tematyki "Kreślarskie 2D".

Biblioteka CAD w wersji POLSKIEJ

Postprzez Kamp » kwi 08, 2017 16:52

Witam

Jestem nowy, jestem obecnie w fazie tworzenia własnej, przyjaznej użytkownikowi i schludnej biblioteki CAD w wersji Polskiej z umeblowaniem i ze wszystkimi oznaczeniami na miare norm Polskich. (najlepiej posortowane meble rzut, bok, przód dla każdego modelu) z tabelkami, legendami itp... Z góry pisze, że nie działają mi linki z ( cadpl-pack-v1-lsp-t78161.html )

Czy posiada ktoś taką bibliotekę, byłbym bardzo wdzięczny za wysłanie tu lub na maila. Niestety nie mam czasu siedzieć dniami i nocami by tworzyć, przepisywać, tłumaczyć biblioteki, jeszcze bym coś zrobił nie tak a chciałbym by wszystko było bardzo profesjonalne i licze na waszą pomoc :)
Przydałby się też jakieś szablony z tabelkami takie najczęściej stosowane

Mój mail: krzysztofk7777@gmail.com

Dla przykładu to miało by być coś takiego: ( http://fotowrzut.pl/NBX7H15NNF ) niestety to co mam jest w wersji francusko angielskiej

Pozdrawiam i liczę na wsparcie dla młodego pasjonata artchitektury :)
Kamp

Re: Biblioteka CAD w wersji POLSKIEJ

Postprzez DJ Ecstasy » kwi 21, 2017 18:16

Piszesz że chcesz napisać własną bibliotekę ale szukasz gotowej... Coś tutaj nie trzyma się kupy. Jaki będzie Twój wkład w tą Twoją bibliotekę? Wrzucenie do neta? Darmowych bloków jest cała masa w internecie wystarczy poszukać i pościągać...
DJ Ecstasy

Powrót do AutoCAD