_

Biblioteki elektryczne dla AutoCAD'a.

Wszystkie posty ze starego forum CAD/CAM.

Postprzez Rafał Pinkowski » cze 26, 2001 09:03

Czy są gdzieś dostępne bezpłatne biblioteki symboli elektrycznych dla AutoCAD'a? Jeśli tak proszę o namiary lub ewentualne przesłanie kopii. <br>Z góry dziękuje.
Rafał Pinkowski

Re: Biblioteki elektryczne dla AutoCAD'a.

Postprzez boksa » cze 26, 2001 15:31

: Czy są gdzieś dostępne bezpłatne biblioteki symboli elektrycznych dla AutoCAD'a? Jeśli tak proszę o namiary lub ewentualne przesłanie kopii. <br>: Z góry dziękuje.<p>Pewnie ze sa (platne0 ale jak sobie wezmiesz PN i przerysujesz pokombinujesz z bloczkami, zrobisz sobie swoje menu to platne rzeczy okazuja sie zbedne.<br>Wszebor Boksa
boksa

Postprzez boksa » cze 26, 2001 15:31

: Czy są gdzieś dostępne bezpłatne biblioteki symboli elektrycznych dla AutoCAD'a? Jeśli tak proszę o namiary lub ewentualne przesłanie kopii. <br>: Z góry dziękuje.<p>Pewnie ze sa (platne) ale jak sobie wezmiesz PN i przerysujesz pokombinujesz z bloczkami, zrobisz sobie swoje menu to platne rzeczy okazuja sie zbedne.<br>Wszebor Boksa
boksa

Postprzez zyszek » cze 27, 2001 09:54

: Czy są gdzieś dostępne bezpłatne biblioteki symboli elektrycznych dla AutoCAD'a? Jeśli tak proszę o namiary lub ewentualne przesłanie kopii. <br>: Z góry dziękuje.<p>Co konkretnie potrzebujesz?<br>Posiadam ok 2500 różnych symboli, z czego kilkaset to elektryczne, więc jeśli skonkretyzujesz, to coś wydłubię - zapomnij o wszystkich bo prawa autorskie, tylko ja znam żródło i tp.<br>Swego czasu Helion wydał książkę "Symbole ..coś tam..." z dyskietką (ok 2000 symboli różnych branż) - czy nie mógliby ich udostępnić na Forum "w celach edykacyjnych" ?<br>Zbyszek
zyszek

Postprzez pinkowski » cze 27, 2001 11:13

Chodzi mi głownie o symbole elektrtyczne zgodne z PN-92/E-01200/07 "Symbole graficzne stosowane w schematach. Aparatura łączeniowa, sterownicza i zabezpieczeniowa" oraz z PN-92/E01200/08 "Symbole graficzne stosowane w schematach. Przyrządy pomiarowe, lampy i sygnalizatory". Będę wdzięczny za pomoc.<br>
pinkowski

Postprzez zbyszek » cze 27, 2001 13:42

: Chodzi mi głownie o symbole elektrtyczne zgodne z PN-92/E-01200/07 "Symbole graficzne stosowane w schematach. Aparatura łączeniowa, sterownicza i zabezpieczeniowa" oraz z PN-92/E01200/08 "Symbole graficzne stosowane w schematach. Przyrządy pomiarowe, lampy i sygnalizatory". Będę wdzięczny za <br>pomoc.<p>Spróbuję Ci je przesłać w najbliższych dniach bo w tej chwili jest u nas niezła zadyma (wydanie projektu). Nie gwarantuję 100% zgodności z PN więc musisz sprawdzić.<br>Jeśji masz tekst w/w norm to mi przyślij.<br>Zbyszek
zbyszek

Postprzez pawel8103 » maja 27, 2006 21:05

Witam!!!

Bardzo potrzebuję bibliotek elektrycznych. Bedę wdzięczny za przesłanie.

pawel1403@interia.pl
pawel8103

Postprzez bzaku » kwi 21, 2009 14:21

Witam..jestem nowy na tym forum...właśnie rozpoczynam "zabawę" z instalacjami elektrycznymi. Czy w ramach pomocy mogłbym również poprosć o przesłanie bibliotek z symbolami elektrycznymi dla emaila bzaku@poczta.fm
z góry dziękuję i pozdrawiam...
bzaku

Postprzez Albin » wrz 11, 2009 18:22

Poszukuje symboli elektrycznych do wersji 2009 PL .Gdyby ktos mógł poratować byłbym wdzięczny.Jakby jeszcze ktoś miał wyposażenie wnętrz też bym nie pogardził.
albinek24@poczta.onet.pl
Z góry dziękuje za zainteresowanie i pomoc.
Albin

Postprzez as.i3k » paź 11, 2009 22:37

Witam...:)

jestem osoba nowa na forum... dopiero zaczynam prace z instalacjami elektrycznymi.
Bylabym wdzieczna gdyby ktos byl tak uprzejmy i przeslal mi (as.i3k@interia.pl) biblioteke z symbolami elektrycznymi...

serdecznie dziekuje
pozdrawiam
Aśka :D
as.i3k

Powrót do Archiwum