_

Bloki-filtrowanie z rysunku

Forum poświęcone flagowemu produktowi oraz aplikacjom pochodnym Autodesku. To jedyne forum mające w tytule nazwę programu, a to ze względu na jego olbrzymią popularność w Polsce. Można tutaj umieszczać również posty z ogólnie pojętej tematyki "Kreślarskie 2D".

Bloki-filtrowanie z rysunku

Postprzez maania01 » lut 23, 2018 15:43

Dzień dobry,
Mam szybkie pytanie, czy w Autocad 2017 LT jest możliwość wyselekcjonowania (wyboru z rysunku) grupy bloków tylko po ich nazwie częściowej? Da się to wykonać bez używania programów zewnętrznych? Może ktoś miał kiedykolwiek taki problem?

Z góry dziękuję,
Podrawiam
maania01

Re: Bloki-filtrowanie z rysunku

Postprzez ziele_o2k » lut 23, 2018 16:20

maania01 napisał(a):Dzień dobry,
Mam szybkie pytanie, czy w Autocad 2017 LT jest możliwość wyselekcjonowania (wyboru z rysunku) grupy bloków tylko po ich nazwie częściowej? Da się to wykonać bez używania programów zewnętrznych? Może ktoś miał kiedykolwiek taki problem?

Z góry dziękuję,
Podrawiam

Raczej ciężko w LT, jedynie polecenie _Filter może coś pomóc.
Ziele
ziele_o2k

Re: Bloki-filtrowanie z rysunku

Postprzez maania01 » lut 24, 2018 17:42

ziele_o2k napisał(a):
maania01 napisał(a):Dzień dobry,

Z góry dziękuję,
Podrawiam

Raczej ciężko w LT, jedynie polecenie _Filter może coś pomóc.

Ok, zaczalem od tej funkcji, ale niestety żadna kombinacja nie zadzialala... Moze jest jakis inny sposob na rozwiazanie tego problemu?
maania01

Powrót do AutoCAD