_

Brak pasków zadań Autcad'a

Forum poświęcone flagowemu produktowi oraz aplikacjom pochodnym Autodesku. To jedyne forum mające w tytule nazwę programu, a to ze względu na jego olbrzymią popularność w Polsce. Można tutaj umieszczać również posty z ogólnie pojętej tematyki "Kreślarskie 2D".

Brak pasków zadań Autcad'a

Postprzez tnandrzej22 » lip 19, 2018 14:57

Witam
Mam następujący problem ze współpracą AutoCada 2009 z BiK-iem. Od razu powiem, że nie wiem do końca jaka to jest wersja BiK-a (w folderze instalacyjnym jest 6, a w oknie przy uruchamianiu jest 11). Problem zaczął się od tego, że od jakiegoś momentu (sam nie wiem jak to się stało) AutoCad nie wyświetla mi okien dialogowych po wybraniu polecenia, tylko opis polecenia pojawia się obok kursora i w pasku poleceń, tutaj dodam, że próbowałem polecenia "FILEDIA" - nie działa. Ale w czym rzecz? Chciałem przywrócić ustawienia fabryczne z nadzieją, że to pomoże, lecz po tym nie współpracuje mi BiK z Autocadem, tzn. przy uruchamianiu AutoCada pojawia się okno ładowania BiK-a, ale nie mam u góry pasków narzędzi związanych z AutoCadem, mam tylko z samym BiK-iem.
<a href=https://zapodaj.net/3b69190ec0d7c.jpg.html>bik.jpg</a>
https://zapodaj.net/3b69190ec0d7c.jpg.html
Wie ktoś w czym problem? :)
tnandrzej22
 
Posty: 1
Dołączył(a): lip 19, 2018 14:28

Re: Brak pasków zadań Autcad'a

Postprzez andkal » lip 29, 2018 10:56

Polecenie "_Ribbon" uruchomi ribbony. Poleceniem "_CUI" można dodać klasyczne paski narzędzi w zakładce Transfer. Po prawej stronie okna należy załadować plik acad.CUIX i przeciągnąć do okna po klewej stronie do działu toolbars porządane paski narzędzi.
andkal
 
Posty: 42
Dołączył(a): paź 01, 2017 22:10


Powrót do AutoCAD

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników