_

Cad Decor

Forum ogólne, ale nie do zadawania "prostych pytań". Wszystko o CAD, czego nie da się bezpośrednio połączyć z tematyką jednego z poniższych forów tematycznych.

Cad Decor

Postprzez KamiL09 » maja 08, 2009 15:02

Witam wszystkich. Co sądzicie o programie CadDecor, i czy z czymś można go porównać? Chodzi mi o inne programy :)
KamiL09

Re: Cad Decor

Postprzez g » lip 22, 2009 16:44

To zależy pod jakim kątem chcesz go wykorzystać :) Wielu projektantów na nim pracuje i jakoś sobie radzą - bo program jest dość intuicyjny i każdy może się go nauczyć. Problem natomiast jest taki, że jest to program niestabilny, na każdym komputerze inaczej działa generując inne błędy - owszem pomoc techniczna stara się pomagać, ale chyba nie o to chodzi, żeby się męczyć przy chociażby rysowaniu linii...

Wielu jednak nie chce z niego rezygnować, bo nie ma alternatywy :/ Cad Decor ma bardzo rozwinięty moduł edycji płytek, właściwie można zrobić każdy wymyślony przez siebie układ w prosty sposób, można dodawać własne płytki a program je zlicza, ucina gdzie trzeba itp. Szukałam innych programów do projektowania łazienek i znalazłam BathCad, czyli coś podobnego anglojęzycznego, ale i droższego 2 razy.

Wizualizacje w Cad Decorze nie powalają na kolana, ale jak mówią projektanci - cel jest w miarę osiągnięty, bo chodzi o pokazanie "mniej więcej" klientowi co i jak...
g

Powrót do Forum CAD