_

CAD for AVDesign-Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu certyfikatu

Forum ogólne, ale nie do zadawania "prostych pytań". Wszystko o CAD, czego nie da się bezpośrednio połączyć z tematyką jednego z poniższych forów tematycznych.

CAD for AVDesign-Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu certyfikatu

Postprzez blackyman7 » kwi 22, 2020 10:43

Cześć chłopaki, mam nadzieję, że jestem w dobrej sytuacji

Jestem więc estymatorem AV, co oznacza, że ​​tworzę i buduję systemy AV dla luksusowych przestrzeni rekreacyjnych dla miejsc takich jak 1000 Muzeum lub Parcel Wharf 8 i chcę poszerzyć swoją wiedzę i stać się bardziej wartościowy w mojej branży.

Na chwilę obecną mamy techników CAD, którzy projektują point-to-point, taśmy i schematy znaczników, które wysyłam, które stworzyłem na BlueBeam i zestawienie materiałów i chciałbym wiedzieć, jak to zrobić. Powiedziano mi, że używają AutoCAD, a moja praca zgodziła się za to zapłacić. Więc moje pytanie brzmi: od czego mam zacząć? Próbowałem robić badania i zwykle jestem zaradny, ale znajduję sprzeczne informacje w Internecie. Muszę przede wszystkim wiedzieć, jakie kursy online lub gdzie zacząć, i jak długo to może zająć, aby uzyskać wszelkie informacje lub wskazówki, od czego zacząć naukę, a także jak uzyskać certyfikat
https://discord.software/ https://omegle.onl/ https://vshare.onl/
blackyman7
 
Posty: 1
Dołączył(a): kwi 22, 2020 09:29

Powrót do Forum CAD

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników