_

[LISP] CADPL - Zapisywanie notatek w rysunku [Tool_005]

Forum poświęcone flagowemu produktowi oraz aplikacjom pochodnym Autodesku. To jedyne forum mające w tytule nazwę programu, a to ze względu na jego olbrzymią popularność w Polsce. Można tutaj umieszczać również posty z ogólnie pojętej tematyki "Kreślarskie 2D".

Re: [LISP] CADPL - Zapisywanie notatek w rysunku [Tool_005]

Postprzez kruuger » cze 10, 2013 23:53

wilda napisał(a):Załączam rysunek.
Błąd po próbie edycji pojawia się, natomiast nie mogę uzyskać wcześniejszego efektu
że po błędzie kasowało wszystkie notatki ?!?

sciagnij jeszcze raz plik. wydaje mi sie ze nie masz ostatniej wersji
cadpl-pack-v1-lsp-t78161.html#p7673978
k.
kruuger

Postprzez wilda » cze 18, 2013 11:11

Ok
Ściągnąłem ostatnią wersję z 17.10.2012 i działa!
Choć nie dam teraz głowy uciąć ale poprzednia też miała datę zapisu 17.10.2012, bo sprawdzałem jakiś czas temu czy mam ostatnią wersję. (ale mogło tak być ze wersja z 16.10.2012 ale ściągnięta (jako plik) 17tego i dlatego miała datę zapisu 17ty)
Może należałoby odpowiednio numerować kolejne wersje z poprawkami.
W tej chwili oznaczona jest v.1.0 a powinna być co najmniej v.1.09 tyle było po drodze udostępnionych wersji do pobrania i testowania.
wilda

Postprzez kruuger » cze 18, 2013 12:17

wilda napisał(a):Ok
Ściągnąłem ostatnią wersję z 17.10.2012 i działa!
Choć nie dam teraz głowy uciąć ale poprzednia też miała datę zapisu 17.10.2012, bo sprawdzałem jakiś czas temu czy mam ostatnią wersję. (ale mogło tak być ze wersja z 16.10.2012 ale ściągnięta (jako plik) 17tego i dlatego miała datę zapisu 17ty)
Może należałoby odpowiednio numerować kolejne wersje z poprawkami.
W tej chwili oznaczona jest v.1.0 a powinna być co najmniej v.1.09 tyle było po drodze udostępnionych wersji do pobrania i testowania.

wersje testowe sa wrzucane tutaj w watku, wiec jako beta.
gotowe wedruje dopiero do dzialu pobran.
nigdy nie sprawdzaj daty pliku tylko naglowek w srodku:
Kod: Zaznacz cały
; =========================================================================================== ;
; DrawingNotes.lsp - Zapisuje notatki w rysunku / Saves notes in drawing                      ;
; =========================================================================================== ;
;  Project : CADPL (http://forum.cad.pl/cadpl-zapisywanie-notatek-w-rysunku-t78051.html)      ;
;  Ver     : 1.00                                                                             ;
;  Date    : 2012-10-17                                                                       ;
;  Library : CADPL-Pack-v1.lsp                                                                ;
; Historia zmian: / History of changes:                                                       ;
;  2012-10-17 - ver. 1.00 : Pierwsza wersja / First version                                   ;

k.
kruuger

Poprzednia strona

Powrót do AutoCAD