_

Catia na abonament

Forum ogólne, ale nie do zadawania "prostych pytań". Wszystko o CAD, czego nie da się bezpośrednio połączyć z tematyką jednego z poniższych forów tematycznych.

Catia na abonament

Postprzez r4n » sty 10, 2021 16:03

Witam,
Orientujecie się może czy, czy jest możliwość wzięcia Catii np. na mięsięczny abonament i czy koniecznie potrzebna jest do tego własna działalność?

Wpadło mi nieoczekiwanie zlecenie, a że jestem chłop prawilny to chciałbym go zrobić na legalnym sofie, który najlepiej znam.

Pzdr
r4n
r4n

Re: Catia na abonament

Postprzez ll » sty 10, 2021 16:13

r4n napisał(a):Witam,
Orientujecie się może czy, czy jest możliwość wzięcia Catii np. na mięsięczny abonament i czy koniecznie potrzebna jest do tego własna działalność?

Wpadło mi nieoczekiwanie zlecenie, a że jestem chłop prawilny to chciałbym go zrobić na legalnym sofie, który najlepiej znam.

Pzdr
r4n

To byś musiał z jakimś resselerem pogadać i może nagnie troche ich prawilną czasoprzestrzen. Minimalny okres najmu to dzierzawa licencji na 3 miesiace przynajmniej tak to wygladało jak ja sie orientowałem ze dwa lata temu.
ll

Re: Catia na abonament

Postprzez r4n » sty 10, 2021 16:23

To byś musiał z jakimś resselerem pogadać i może nagnie troche ich prawilną czasoprzestrzen. Minimalny okres najmu to dzierzawa licencji na 3 miesiace przynajmniej tak to wygladało jak ja sie orientowałem ze dwa lata temu.[/quote]

Dzięki za info!

Pzdr
r4n
r4n

Powrót do Forum CAD