_

CATIA - sprawdzenie legalności

Forum ogólne, ale nie do zadawania "prostych pytań". Wszystko o CAD, czego nie da się bezpośrednio połączyć z tematyką jednego z poniższych forów tematycznych.

CATIA - sprawdzenie legalności

Postprzez Darek_Do » kwi 26, 2019 18:25

Witam wszystkich forumowiczów,

Mam pytanie odnośnie sprawdzania legalności oprogramowania przez firmę 3ds. Otrzymałem z tej firmy maila o tym, że rzekomo z mojego komputera został wysłany raport o nielegalności oprogramowania. Jest to mój pierwszy kontakt z tą firmą, ponieważ wcześniej nie miałem okazji korzystania z ich produktów. Jestem jedynym użytkownikiem komputera i zawodowo nie zajmuję się projektowaniem CAD (jestem elektrykiem). Podobno program, który wysłał raport jest uruchamiany podczas włączania oprogramowania CATIA i od razu pobiera dane z klienta poczty zainstalowanego na komputerze. Niby w ten sposób dotarli do mojego komputera. Temat weryfikowałem u dystrybutora systemu i potwierdził prawdziwość tej sytuacji - wcześniej podejrzewałem próbę wyłudzenia pieniędzy. Czy ktoś z forumowiczów słyszał o podobnej sprawie?

Pozdrawiam
Darek_Do

Re: CATIA - sprawdzenie legalności

Postprzez ll » kwi 26, 2019 20:34

to zależy jak jesteś elektrykiem na ile KW masz uprawnienia. Jak wysokich napięć to pier.... elektryka prąd nie tyka tym bardziej żadna korporacja.

#facepalm
ll

Powrót do Forum CAD