_

Cenzura na forum?

Rozmowy na różne bardziej lub mniej luźne tematy, nie związane z tematyką innych forów.

Re: Cenzura na forum?

Postprzez notdot » gru 18, 2013 18:01

Lasalasa napisał(a):Moim zdaniem powinny być tylko wpisy wulgarne i nieetyczne oraz takie które całkowicie nie pasują w danym temacie.

według mnie one (te usunięte) pasowały do tego ostatniego

mdbdesign napisał(a):
Lasalasa napisał(a):Moim zdaniem powinny być tylko wpisy wulgarne i nieetyczne oraz takie które całkowicie nie pasują w danym temacie.

Popieram, zmieniamy nazwe forum.
Oglaszam konkurs na nowa nazwe dla forum.

sejm?
albo
u Moniki Olejnik?
:)
notdot

Postprzez z » gru 18, 2013 23:12

Rerg napisał(a):
MYCA napisał(a)::D Witam,
Rerg napisał(a):Ten też zablokuj, jak cię to kreci.

nie sledzilem watku, wiec trudno mi sie ustosunkowac... Ale to wyzej, to w jakim celu :?: Rozgrzanie watku?
A podgrzana dyskusje (juz nie merytoryczna) zawsze mozna kontynuowac na priv..
Pozdr. :D tomek

Dobry jesteś Myca. Nie śledziłeś wątku, a już mówisz o podgrzanej dyskusji (nie wiem, co to znaczy) i niemerytorycznej. Słaby z Ciebie adwokat.
Abstrahując od tego, jeśli komuś nie podobały się opinie (do czego ma prawo) między mną a zetem, to mogłeś jeden z drugim się włączyć w temat i "nakierować" na własciwy tor dyskusję.
Żeby była jasność, nie wkurza mnie, że macie inne zdanie i możecie oceniać tamtą dyskusję jako niemerytoryczną, podgrzaną czy zimną. Ale jakim prawem, ktoś tak sobie, na widzimisie swoje, wykasował wpisy formułowiczów, nie zabierając nawet razu zdania w tej dyskusji? :?
Mnie tu najbardziej wk to, ze muszę przyznać rację Rerg'owi a po drugie ze znam obydwu cenzorów. Niech chociaż mają odwagę i ocenzurowane jasno oznaczą, jak kiedyś w gazetach bywało. W większości po prostu nie pojawiały się teksty, a w jednej, krakowskiej, oznaczano wszystkie oberżnięte. Z niektórych pozostawały jedynie tytuły, jak np taki:
"Obradował Sejm" (....)Ocenzurowano, Okręgowy Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk.
Ogłaszam konkurs na legitymację Cenzora i pieczątkę, niechże ma to wszystko ręce i nogi a nie prowizorka, czyli znikające cichaczem teksty.
z
z

Postprzez Rerg » gru 18, 2013 23:44

Ale żeście cenzorzy zrobili krzywdę zetowi. Przecież on sobie włosy wyrywa z głowy, że parę wpisów mu usunęliście, bo chłop stara się, aby w liczbie wpisów Was dogonić, no i trochę mu brakuje. A wy mu jeszcze kasujecie. :lol:
Rerg

Postprzez z » gru 19, 2013 00:19

Rerg napisał(a):Ale żeście cenzorzy zrobili krzywdę zetowi. Przecież on sobie włosy wyrywa z głowy, że parę wpisów mu usunęliście, bo chłop stara się, aby w liczbie wpisów Was dogonić, no i trochę mu brakuje. A wy mu jeszcze kasujecie. :lol:
Tak, bo ja właściwie tylko nabijam licznik.
z
z

Postprzez kojacek » gru 19, 2013 01:00

Po pierwsze. To ja usunąłem wasze wpisy, zatem marudzić można bezpośrednio na mnie, w pierwszej osobie. Także dwu lub trzykrotnie blokowałem rzeczony wątek. Po drugie. Sami doskonale wiecie dlaczego to się stało, a jeno teraz teatralnie szaty drzecie, jakoby krzywda wielka niesłusznie was spotkała, z rąk niesprawiedliwego siepacza. Po trzecie w końcu - jeśli czujecie się prawdziwie pokrzywdzeni, proszę zwrócić się do admina, o zmianę moderatora. Oświadczam że, w każdej chwili jestem gotów ustąpić miejsca komuś innemu. Tyle mam do powiedzenia w sprawie tej całej irytującej ruchawki.
kojacek
kojacek

Postprzez Rerg » sty 19, 2014 11:55

Hej, szukam moderatora, który usunął moje wpisy w minionym tygodniu. Pytałem się dwóch, ale to nie oni. Może się przyzna ten, co to zrobił i przywróci je w główny watek albo od biedy przerzuci w off topic.
Ilu jest moderatorów/ciachaczy na tym forum? :?
Rerg

Postprzez kojacek » sty 19, 2014 12:20

Rerg napisał(a):Hej, szukam moderatora, który usunął moje wpisy w minionym tygodniu. Pytałem się dwóch, ale to nie oni. Może się przyzna ten, co to zrobił i przywróci je w główny watek albo od biedy przerzuci w off topic.

Coś nadpobudliwy wyraźnie jesteś. Zawsze coś ci przeszkadza, albo nie pasuje. Przyznam że, jest to nieco irytujące. Jeśli jakieś wiadomości zostały usunięte, był ku temu powód, nie mam żadnych wątpliwości. Było minęlo.

kojacek
kojacek

Postprzez Rerg » sty 19, 2014 12:43

kojacek napisał(a):
Rerg napisał(a):Hej, szukam moderatora, który usunął moje wpisy w minionym tygodniu. Pytałem się dwóch, ale to nie oni. Może się przyzna ten, co to zrobił i przywróci je w główny watek albo od biedy przerzuci w off topic.

Coś nadpobudliwy wyraźnie jesteś. Zawsze coś ci przeszkadza, albo nie pasuje. Przyznam że, jest to nieco irytujące. Jeśli jakieś wiadomości zostały usunięte, był ku temu powód, nie mam żadnych wątpliwości. Było minęlo.

kojacek

Irytujące jest to, że na priv pisałeś co innego niż na forum. Przeszkadza mi to, że niepotrzebnie usuwasz wpisy, jeśli ciebie one nie dotyczą w dyskusji (nie oceniajmy jaka) miedzy dwoma osobami. Co to za frazesy: był powód, nie ma żadnych wątpliwości, było minęło, itp. Śmieszne, że pisze to facet z forum (moderator) i jeszcze jest nie do końca szczery. :?
Rerg

Postprzez kojacek » sty 19, 2014 12:58

Rerg napisał(a):Irytujące jest to, że na priv pisałeś co innego niż na forum. Przeszkadza mi to, że niepotrzebnie usuwasz wpisy, jeśli ciebie one nie dotyczą w dyskusji (nie oceniajmy jaka) miedzy dwoma osobami. Co to za frazesy: był powód, nie ma żadnych wątpliwości, było minęło, itp. Śmieszne, że pisze to facet z forum (moderator) i jeszcze jest nie do końca szczery. :?

Po pierwsze: Niczego innego nie pisałem na priv. Jeśli tak twierdzisz - łżesz jak bura suka.
Po drugie: Jeśli powiedziałem, że nie usuwałem to tak jest.
Po trzecie: Powtórzę raz jeszcze. Jeśli zostały usunięte, był ku temu powód.

kojacek
kojacek

Postprzez Rerg » sty 19, 2014 15:38

kojacek napisał(a):
Rerg napisał(a):Irytujące jest to, że na priv pisałeś co innego niż na forum. Przeszkadza mi to, że niepotrzebnie usuwasz wpisy, jeśli ciebie one nie dotyczą w dyskusji (nie oceniajmy jaka) miedzy dwoma osobami. Co to za frazesy: był powód, nie ma żadnych wątpliwości, było minęło, itp. Śmieszne, że pisze to facet z forum (moderator) i jeszcze jest nie do końca szczery. :?

Po pierwsze: Niczego innego nie pisałem na priv. Jeśli tak twierdzisz - łżesz jak bura suka.
Po drugie: Jeśli powiedziałem, że nie usuwałem to tak jest.
Po trzecie: Powtórzę raz jeszcze. Jeśli zostały usunięte, był ku temu powód.

kojacek

Łał, bura suka? kojacek coraz lepiej. Ciekawe, czy się sam usuniesz? Ja nie zrewanżuję się i nie napiszę, że jesteś g....k
Po pierwsze: nie pisałem, że usunąłeś w tym tygodniu.
Po drugie: usunąłeś wcześniej, co sam napisałeś (przeczytaj 4 wpisy wyżej).
Po trzecie: nie jesteś szczery.

PS. Więc który moderator usunął?
Rerg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off topic