_

Cenzura na forum?

Rozmowy na różne bardziej lub mniej luźne tematy, nie związane z tematyką innych forów.

Re: Cenzura na forum?

Postprzez kojacek » sty 19, 2014 17:46

Rerg napisał(a):
Łał, bura suka? kojacek coraz lepiej. Ciekawe, czy się sam usuniesz? Ja nie zrewanżuję się i nie napiszę, że jesteś g....k
Po pierwsze: nie pisałem, że usunąłeś w tym tygodniu.
Po drugie: usunąłeś wcześniej, co sam napisałeś (przeczytaj 4 wpisy wyżej).
Po trzecie: nie jesteś szczery.

PS. Więc który moderator usunął?

Masz jakieś problemy z łączeniem faktów, wyciąganiem wniosków i myśleniem w ogóle? Awanturujesz się o jakieś usunięcia teraz. Zarówno na priv jak i teraz publicznie po raz wtóry powiadam ci że nic nie usuwałem. A ty zarzucasz mi że mówię nieprawdę. Odpowiedz teraz zatem: łżesz czy nie? Śmiało.

kojacek
kojacek

Postprzez Rerg » sty 19, 2014 18:05

kojacek napisał(a):Po pierwsze. To ja usunąłem wasze wpisy, zatem marudzić można bezpośrednio na mnie, w pierwszej osobie. Także dwu lub trzykrotnie blokowałem rzeczony wątek. Po drugie. Sami doskonale wiecie dlaczego to się stało, a jeno teraz teatralnie szaty drzecie, jakoby krzywda wielka niesłusznie was spotkała, z rąk niesprawiedliwego siepacza. Po trzecie w końcu - jeśli czujecie się prawdziwie pokrzywdzeni, proszę zwrócić się do admina, o zmianę moderatora. Oświadczam że, w każdej chwili jestem gotów ustąpić miejsca komuś innemu. Tyle mam do powiedzenia w sprawie tej całej irytującej ruchawki.
kojacek

Nie awanturuję się. Jestem spokojny w przeciwieństwie do ciebie. I nie rzucaj inwektyw na forum, typu bura suka. Jak ci pozwolą, to możesz u siebie w domu. A to co, ty pisałeś czy avator?
Rerg

Postprzez kojacek » sty 19, 2014 18:14

Rerg napisał(a):Nie awanturuję się. Jestem spokojny w przeciwieństwie do ciebie. I nie rzucaj inwektyw na forum, typu bura suka. Jak ci pozwolą, to możesz u siebie w domu. A to co, ty pisałeś czy avator?

Jeszcze raz: Skłamałeś. Powinieneś teraz przeprosić.
kojacek
kojacek

Postprzez Rerg » sty 19, 2014 18:38

Nie mam kłopotów z przepraszaniem i jeśli będzie potrzeba to przeproszę. Wcześniej mnie obrzuciłeś inwektywami typu bura suka (co mi się nie podoba, ale w końcu to forum i muszę się liczyć z takimi wpisami, ale to jest dowód braku argumentu po twojej stronie). Teraz znowu oczerniasz, że kłamię. Powiem tak, odkąd znam i używam (jak nabroję) słowo przepraszam to nie musze kłamać.
Natomiast nie za bardzo rozumiem (naprawdę nie rozumiem) to co napisałeś, że nigdy nie usuwałeś. W takim razie są dwa konta kojacek, czy ktoś się włamał na twoje konto, czy coś innego. Przeczytaj jeszcze raz swój wpis i mnie oświeć:

kojacek napisał(a):Po pierwsze. To ja usunąłem wasze wpisy, zatem marudzić można bezpośrednio na mnie, w pierwszej osobie. Także dwu lub trzykrotnie blokowałem rzeczony wątek. Po drugie. Sami doskonale wiecie dlaczego to się stało, a jeno teraz teatralnie szaty drzecie, jakoby krzywda wielka niesłusznie was spotkała, z rąk niesprawiedliwego siepacza. Po trzecie w końcu - jeśli czujecie się prawdziwie pokrzywdzeni, proszę zwrócić się do admina, o zmianę moderatora. Oświadczam że, w każdej chwili jestem gotów ustąpić miejsca komuś innemu. Tyle mam do powiedzenia w sprawie tej całej irytującej ruchawki.
kojacek
Rerg

Postprzez kojacek » sty 19, 2014 19:07

Rerg napisał(a): Nie mam kłopotów z przepraszaniem i jeśli będzie potrzeba to przeproszę.

Czekam zatem.
Rerg napisał(a): Wcześniej mnie obrzuciłeś inwektywami typu bura suka (co mi się nie podoba, ale w końcu to forum i muszę się liczyć z takimi wpisami, ale to jest dowód braku argumentu po twojej stronie).

Nie wcześniej. Później. Najpierw skłamałeś, zarzucając mi mówienie nieprawdy. I nie inwektywami, bowiem sprawdź po co i w jakim sensie w języku polskim używa się konstrukcji zdania z użyciem "jak".

Rerg napisał(a): Teraz znowu oczerniasz, że kłamię. Powiem tak, odkąd znam i używam (jak nabroję) słowo przepraszam to nie musze kłamać.
Nie oczerniam. To ty kłamiesz. Powtórzę. Na priv i tutaj powiedziałem że nie usuwałem twoich postów. Kłamiesz twierdząc, że mówię inaczej.

Rerg napisał(a): Natomiast nie za bardzo rozumiem (naprawdę nie rozumiem) to co napisałeś, że nigdy nie usuwałeś.
Wskaż miejsce w którym użyłem słowa "nigdy". Mówimy o całej zabawie którą dziś zacząłeś na forum. Nie rozumiesz tego?

kojacek
kojacek

Postprzez MYCA » sty 19, 2014 19:13

:D Panowie, otworzcie sobie tu nowy watek : Kojacek contra Rerg... :lol:Obrazek
------------------

Pozdr. :D tomek
MYCA

Postprzez Rerg » sty 19, 2014 19:22

kojacek mieszasz tylko po to, żeby nie powiedzieć prawdy. To w końcu usuwałeś czy nie, bo twój wpis mówi, że tak, a ty się ciągle upierasz, że nie.
Rerg

Postprzez kojacek » sty 19, 2014 19:32

Rerg napisał(a):kojacek mieszasz tylko po to, żeby nie powiedzieć prawdy. To w końcu usuwałeś czy nie, bo twój wpis mówi, że tak, a ty się ciągle upierasz, że nie.

Fakty:
1) Zacząłeś dziś od:
post1.png
O tym chyba rozmawiamy. Potem
2)
post2.png
I teraz odnieś się do treści którą zaznaczyłem zieloną ramką. Powiedz gdzie jest dowód na to co powiedziałeś? Twierdzę że ŁŻESZ. Jeśli jest inaczej potwierdź to, w przeciwnym wypadku przeproś. Tyle tylko.

kojacek
kojacek

Postprzez Rerg » sty 19, 2014 19:43

No dobra kojacek, wytłumaczę ci łopatlogicznie. Pisząc o dwóch, miałem na myśli właśnie ciebie i Myce (to do sprawdzenia jest w mailach na priv, pisałem w tej sprawie tylko do ciebie i do Mycy). Więc od początku wiem (jeśli mówiliście prawdę, a w co nie wątpię), że ty i Myca nie usunęliście moich wpisów w tym tygodniu.
Natomiast prawda jest taka, że usunąłeś wcześniej (grudzień 2013) co sam napisałeś, a do czego teraz nie chcesz się przyznać, w całej dzisiejszej dyskusji.
Rerg

Postprzez Rerg » sty 19, 2014 19:50

W nawiązaniu do poprzedniego wpisu:
Sprawdziłem maila. Do ciebie kojacek napisałem 15 stycznia, czy usunąłeś moje wpisy. Odpisałeś, cytuję:
Nie dziś nie usuwałem.
A dzień wcześniej?
Ktoś jednak usunął i nie był to jakiś student tylko któryś z moderatorów. Ty nie, Myca nie, to kto? Niech przyzna się ten co usunął.
Rerg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off topic