_

Cenzura na forum?

Rozmowy na różne bardziej lub mniej luźne tematy, nie związane z tematyką innych forów.

Re: Cenzura na forum?

Postprzez kojacek » sty 19, 2014 19:57

Rerg napisał(a):W nawiązaniu do poprzedniego wpisu:
Sprawdziłem maila. Do ciebie kojacek napisałem 15 stycznia, czy usunąłeś moje wpisy. Odpisałeś, cytuję:
Nie dziś nie usuwałem.
A dzień wcześniej?
Ktoś jednak usunął i nie był to jakiś student tylko któryś z moderatorów. Ty nie, Myca nie, to kto? Niech przyzna się ten co usunął.

No ok. Ale zadam pytanie. Spójrz na swoją wypowiedź:
post3.png
Teraz pytanie (w kontekście (twoich) słów "w minionym tygodniu"). Pytanie brzmi: Jesteś idiotą?

kojacek
kojacek

Postprzez Rerg » sty 19, 2014 20:12

kojacek napisał(a):
Rerg napisał(a):W nawiązaniu do poprzedniego wpisu:
Sprawdziłem maila. Do ciebie kojacek napisałem 15 stycznia, czy usunąłeś moje wpisy. Odpisałeś, cytuję:
Nie dziś nie usuwałem.
A dzień wcześniej?
Ktoś jednak usunął i nie był to jakiś student tylko któryś z moderatorów. Ty nie, Myca nie, to kto? Niech przyzna się ten co usunął.

No ok. Ale zadam pytanie. Spójrz na swoją wypowiedź:
post3.png
Teraz pytanie (w kontekście (twoich) słów "w minionym tygodniu"). Pytanie brzmi: Jesteś idiotą?

kojacek

Łał, idiota teraz, już nie bura suka? Powinieneś stracić stanowisko moderatora (trochę kultury, by się przydało na to stanowisko), bo tracisz rozum, zimną krew i się gubisz w takich sytuacjach, a z braku argumentów obrzucasz błotem.
kojacek dalej się nie przyznajesz do ciachania?. Bo piszesz wszystko, byleby nie o tym. I czego nie rozumiesz w prostym stwierdzeniu „w minionym tygodniu”?
Rerg

Postprzez kojacek » sty 19, 2014 20:25

Rerg napisał(a):
Łał, idiota teraz, już nie bura suka? Powinieneś stracić stanowisko moderatora (trochę kultury, by się przydało na to stanowisko), bo tracisz rozum, zimną krew i się gubisz w takich sytuacjach, a z braku argumentów obrzucasz błotem.
kojacek dalej się nie przyznajesz do ciachania?. Bo piszesz wszystko, byleby nie o tym. I czego nie rozumiesz w prostym stwierdzeniu „w minionym tygodniu”?

Powoli, bo widzę że masz kłopoty ze zrozumieniem. Pytałeś czy usuwałem twoje posty w minionym tygodniu. Dostałeś odpowiedź (zgodną z prawdą) że nie. Teraz gadasz że to nieprawda, bo miesiąć temu usunąłem. Pocztytaj cały ten wątek, i spróbuj połączyć fakty. To co było w zeszłym tygodniu i to co było wcześniej. To dwie odrębne sprawy. Stąd moje pytanie. Jesteś idiotą że tego nie ogarniasz? To jakieś skomplikowane jest? Nie potrafisz rozróżnić w czasie tych dwóch sytuacji?
ps. Już nie chce mi się z tobą gadać. To bez sensu.

kojacek
kojacek

Postprzez Rerg » sty 19, 2014 21:01

kojacek napisał(a):
Rerg napisał(a):

Powoli, bo widzę że masz kłopoty ze zrozumieniem. Pytałeś czy usuwałem twoje posty w minionym tygodniu. Dostałeś odpowiedź (zgodną z prawdą) że nie. Teraz gadasz że to nieprawda, bo miesiąć temu usunąłem. Pocztytaj cały ten wątek, i spróbuj połączyć fakty. To co było w zeszłym tygodniu i to co było wcześniej. To dwie odrębne sprawy. Stąd moje pytanie. Jesteś idiotą że tego nie ogarniasz? To jakieś skomplikowane jest? Nie potrafisz rozróżnić w czasie tych dwóch sytuacji?
ps. Już nie chce mi się z tobą gadać. To bez sensu.

kojacek

kojacek, jakbyś mniej obrzucał błotem, a uważniej czytał, to byś nie musiał wieczorem odkrywać Ameryki. Pisałem o tym dziś i zostało to umieszczone na forum o godz. 15.28 (sprawdź wpierw, a nie rzucaj znowu potok oskarżeń pod moim adresem).
To co napisałeś: o kłopotach ze zrozumieniem ; jesteś idiotą ; nie potrafisz rozróżnić w czasie ; i inne, to raczej do ciebie powinny się odnosić. Sorry, ale taka jest prawda.
Mieszasz chłopie, żeby tylko zagmatwać temat. To rzeczywiście bez sensu. Wcześniej miałem cie za bardziej rozsądnego.
Załączniki
dla kojacka.JPG
Rerg

Postprzez topinż » sty 19, 2014 21:21

Rerg nie licz że kojacek się przyzna do jakiegoś błędu, o ile w ogóle był taki (bo nie śledzę tej przepychanki).
Ale tak w ogóle czemu to zapytałeś 2 moderatorów?
Tak w ogóle prawda jest taka - tu żądzą ci którzy tu żądzą, jak się komuś nie podoba, to może na tą stronę nie wchodzić. I nie pierwszy się taki znajdzie i nie ostatni.
topinż

Postprzez LukaszPK » sty 19, 2014 22:15

topinż napisał(a):Tak w ogóle prawda jest taka - tu żądzą ci którzy tu żądzą, jak się komuś nie podoba, to może na tą stronę nie wchodzić. I nie pierwszy się taki znajdzie i nie ostatni.

:lol: dla takich sporów warto wpadać na to forum :D Pod względem merytorycznym to chyba głównie studenci korzystają :)

P.S. Z Waszych przepychanek nic nie wynika, ale w jednym trzeba przyznać rację Rergowi: kultura osobista moderatorów (może jednego) daje dużo do myślenia o zarządzaniu tym forum.

Pozdro i życzę szybkiej konfrontacji na KSW, bo widać, że to jedynie rozwiązanie dla obu Panów :D
LukaszPK

Postprzez kruuger » sty 19, 2014 23:35

Rerg napisał(a):Hej, szukam moderatora, który usunął moje wpisy w minionym tygodniu.

ehh, litosci Rerg. usuwalem cos w temacie:
obracanie-obiektu-w-stosunku-do-danej-linii-t82428.html
choc nie wiem czy o to sie czepiasz bo nie raczyles nawet podac linka do watku.

Rerg napisał(a):Przeszkadza mi to, że niepotrzebnie usuwasz wpisy, jeśli ciebie one nie dotyczą w dyskusji (nie oceniajmy jaka) miedzy dwoma osobami.
wchodzac na jakiekolwiek forum szukam odpowiedzi. nie bawia mnie przepychanki miedzy uzytkownikami ktorych posty nie wnosza kompletnie NIC do tematu !
jesli gdzies cos takiego wypatrze to od razu bede "cenzurowal". przyznaje sie tu i teraz.
u jednego zdanie u innego dwa. czy to wazne ? byleby reszta byla konkretna i pozsluzyla pytaczowi.
wiecej nie bede sie powtarzal. jesli sie komus nie podoba, smialo pisac do admin.
a moze admin czyta ? postepuje nieslusznie ? mozna mnie wyautowac. sie nie obraze :D
k.
kruuger

Postprzez topinż » sty 20, 2014 00:00

No i teraz wszyscy mają jasność. Jak kruugera coś nie bawi to wykasuje.
A jak kogoś bawi coś innego, to może sobie robić inne forum, albo zostać moderatorem na tym bądź innym i sobie kasować co jego nie bawi.
A tak po prawdzie - kasowanie jest be, ale czasami te "dyskusje" to są już po prostu żenujące i co najważniejsze nikt tego poza "dyskutującymi" nie czyta.
Ale "bure suki" i "idioci" to chyba trochę przesada. A szczególnie pisane przez MODERATORA, który to właśnie powinien czuwać nad tym, żeby takie teksty się nie pojawiały.
Bo "dyskusja" nie na temat to może fajna nie jest, ale takie teksty to już na prawdę są beznadziejne.
topinż

Postprzez kruuger » sty 20, 2014 00:35

topinż napisał(a):...kasowanie jest be...

podaj mi choc jeden dobry argument dlaczego mialbym tego nie robic gdy posty:
kruuger napisał(a):nie wnosza kompletnie NIC do tematu !

i czesto sa kierowane w strone innego uzytkownikonika w celu nakrecenia "dyskusji".
kruuger

Postprzez LukaszPK » sty 20, 2014 01:01

kruuger napisał(a):podaj mi choc jeden dobry argument dlaczego mialbym tego nie robic gdy posty:
kruuger napisał(a):nie wnosza kompletnie NIC do tematu !

i czesto sa kierowane w strone innego uzytkownikonika w celu nakrecenia "dyskusji".

kruuger no jak to dlaczego, nie wiesz? Niszczysz całą frajdę czytającym i piszącym te wszystkie offtopy :lol: Swoją drogą niektóre tematy powinno wywalić się do offtopów, bo na 20 postów dwa są odpowiedzią, a reszta komentarzem.

Ja dalej czekam na kolejne argumenty dwóch panów, bo to naprawdę zaczynało być ciekawe :) No bo gdzie można poczytać w dzisiejszych czasach o burych sukach czy idiotach jak każdy moderator zaraz to wycina :D Dalej Panowie, rzucać dalej mięchem- brakuje jeszcze durni, kretynów, analfabetów :D

P.S. Oczywiście nic nie wnoszę do rozmowy, no ale w końcu to offtop :D
LukaszPK

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off topic