_

Cenzura na forum?

Rozmowy na różne bardziej lub mniej luźne tematy, nie związane z tematyką innych forów.

Re: Cenzura na forum?

Postprzez Rerg » sty 22, 2014 16:07

kojacek, jakbyś sprawdził, w który poście mi dałeś ostrzeżenie i jak wszystko na to wskazuje, wyciąłeś wpisy z tym postem, o którym mówił kruuger to byś sam doszedł, że to dwa inne posty. kojacek bredzisz, kręcisz, nie chcesz się przyznać, nie chcesz przeprosić. Jakbyś to zrobił dawno byłoby po temacie. A sam sobie szkodzisz i nie dziw się, że ludzie psioczą lub żartują z ciebie, a w jakimś sensie też z kruugera.
Rerg

Postprzez kruuger » sty 22, 2014 16:44

Rerg napisał(a):kojacek, jakbyś sprawdził, w który poście mi dałeś ostrzeżenie i jak wszystko na to wskazuje, wyciąłeś wpisy z tym postem, o którym mówił kruuger to byś sam doszedł, że to dwa inne posty. kojacek bredzisz, kręcisz, nie chcesz się przyznać, nie chcesz przeprosić. Jakbyś to zrobił dawno byłoby po temacie. A sam sobie szkodzisz i nie dziw się, że ludzie psioczą lub żartują z ciebie, a w jakimś sensie też z kruugera.

drogi panie Rerg. jakbys raczyl odpowiedz na moje pytanie dotyczace podania linka do watku gdzie cos ci obciachano,
to pogadachu pewnie dawno by sie skonczyly. od tego powinines wlasciwie zaczac swoj wpis.

wiec zapodaj albo snuj teorie dalej. sam chyba sie juz pogubiles.
kruuger

Postprzez Rerg » sty 22, 2014 23:38

Pogubił się kojacek, bo co chwila coś wymyśla. Szkoda, że nie odpowida na dowody, tylko kolejne wymyśla brednie. Kompromitujecie się na całego obaj. Ale to wasz problem.

Macie poniżej "kopie" ostrzeżenia, które dostałem od kojacyka na priv:

Otrzymałeś ostrzeżenie
Wysłane: sty 14, 2014 16:21
Od: kojacek
Do: Rerg

Otrzymałeś ostrzeżenie od moderatora lub administratora tego forum. Powód przyznania ostrzeżenia: Ostrzeżenie zostało przyznane w związku z napisanym przez Ciebie postem: viewtopic.php?f=23&p=7692702#p7692702znowu się zaczyna?
Rerg

Postprzez kojacek » sty 23, 2014 00:37

Rerg napisał(a):Pogubił się kojacek, bo co chwila coś wymyśla. Szkoda, że nie odpowida na dowody, tylko kolejne wymyśla brednie. Kompromitujecie się na całego obaj. Ale to wasz problem.

Otrzymałeś ostrzeżenie

Otrzymałeś ostrzeżenie od moderatora lub administratora tego forum. Powód przyznania ostrzeżenia: Ostrzeżenie zostało przyznane w związku z napisanym przez Ciebie postem: viewtopic.php?f=23&p=7692702#p7692702znowu się zaczyna?

Nie Rerg. Problem masz ty. To twoje obsesyjne natrętctwa. Ja powtórzę tylko: Nie usuwałem twojego żadnego postu w tym roku. Przyjmij to do wiadomości.
kojacek

Postprzez kruuger » sty 23, 2014 00:51

Rerg napisał(a):Pogubił się kojacek, bo co chwila coś wymyśla. Szkoda, że nie odpowida na dowody, tylko kolejne wymyśla brednie. Kompromitujecie się na całego obaj. Ale to wasz problem.

Otrzymałeś ostrzeżenie

sam siebie kompromitujesz. teraz skup sie bardzo uwaznie i wytez wszystkie komorki bo to ostatnia szansa zeby to pojac.

dostajesz 14-go ostrzezenie od kojacka w temacie: viewtopic.php?f=23&p=7692702#p7692702
15-go z rana twoje posty i z wedruja do offtop'a - NIE ZOSTALY USUNIETE !!!
19-go robisz zadyme na forum cenzura-na-forum-t82310-10.html#p7692855

kojacek daj ci tylko ostrzezenie, a ja przenioslem posty.

gdybys nie byl tak nakrecony to na pewno zauwazylbys w offtop znajomy temat w ktorym pare dni wczesniej toczyles walke z z (zaledwie kilka postow nizej).
offtop.png

a teraz wypada przeprosic za cale zamieszanie !?
kruuger

Postprzez Rerg » sty 23, 2014 19:19

Kruuger, kpisz czy o drogę pytasz? To, że zostały przeniesione do Offa wiem, w końcu, znam temat i wytykam wasze krętactwa.
Problem w tym, że część już po przeniesieniu zostały usunięte. Mam nadzieje, że teraz już zrozumieliście? Zastanawia mnie czy udajecie, czy macie problemy ze zrozumieniem (jeśli udajecie to bardzo nieudolnie)
A przeprosiny to ja oczekuję od kojacka.
Rerg

Postprzez kruuger » sty 23, 2014 20:15

Rerg napisał(a):Kruuger, kpisz czy o drogę pytasz? To, że zostały przeniesione do Offa wiem, w końcu, znam temat i wytykam wasze krętactwa.
Problem w tym, że część już po przeniesieniu zostały usunięte. Mam nadzieje, że teraz już zrozumieliście? Zastanawia mnie czy udajecie, czy macie problemy ze zrozumieniem (jeśli udajecie to bardzo nieudolnie)
A przeprosiny to ja oczekuję od kojacka.

desperacko probujesz postawic na swoim. przyjrzyj sie dobrze bo chyba pora sie obudzic.
Załączniki
log2.png
log1.png
kruuger

Postprzez Rerg » sty 23, 2014 22:14

To, że zostały wpisy usunięte, jestem pewien, stąd pytania i taka dociekliwość. Ale przy waszych akacjach usuwania, przenoszeniu, łączeniu i blokowaniu postów, wpisów, itp. to trudno o przejrzystość. Na dodatek doszło chamstwo kojacka.
Nie usuwajcie na przyszłość wpisów, o tak sobie, na widzimisie. Mimo waszych starań nie udowodniliście, że ludzie tego nie czytają. Przykład, ten temat.
Kojacek, czekam na jedno magiczne słowo, domyśl się jakie.
Rerg

Postprzez olo-gdynia » sty 23, 2014 22:50

Panowie moderatorzy. Chyba już stało się jasne że dalsza wymiana postów z Rergiem nie ma sensu. Osobiście czytając tę jego pyskówkę z Z - uważam że trzeba było to usunąć a nie wstawiać do OFFTOPIC.
olo-gdynia.
olo-gdynia

Postprzez kruuger » sty 23, 2014 22:50

Rerg napisał(a):To, że zostały wpisy usunięte, jestem pewien

Rerg napisał(a):Mimo waszych starań nie udowodniliście, że ludzie tego nie czytają. Przykład, ten temat.

co najwyzej udowodnilem zes uparty jak łosioł.
Rerg napisał(a):Kojacek, czekam na jedno magiczne słowo, domyśl się jakie.

od ciebie tez sie nalezy, ale skoro zes uparty jak...

temat zamkniety
kruuger

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off topic