_

Cenzura na forum?

Rozmowy na różne bardziej lub mniej luźne tematy, nie związane z tematyką innych forów.

Re: Cenzura na forum?

Postprzez Rerg » sty 23, 2014 23:05

Kruuger, jak ktoś napisze, żeś idiota albo łgarz jak bura suka, nie wspominając o ośle, to masz możliwość usunięcia. Ja nie mam.
Teraz się mądrzysz, ale jakoś nie usunąłeś wpisów swojego kolesia, kojacka, jak szastał epitetami.
Rerg

Postprzez notdot » sty 26, 2014 14:20

dłubiesz sobie w AC (czy innym) owoce swej wytężonej pracy,
a jak wiadomo na wczoraj miało być gotowe i szef już nad tobą stoi patrząc na zegarek
ale jak wiadomo czasami rzeczy martwych złośliwość się objawia
czym prędzej zaglądasz na forum bo może ktoś już się z ową złośliwością rozprawił
i czytasz zamiast rozwiązań dyskusje zażarte w tematach wszelakich
rozwijane jak by od tego zależał los świata
czy X wie lepiej czy może Y się już obraził
i tak już strona 5 a rozwiązania brak wciąż
jeno dyskusja jałowa tocząca jad przy okazji
dlatego panowie moderatorzy
dbajcie o porządek na forum

to pisałem ja użytkownik zwykły
co przekomarzania czy inne dykteryjki w offtopie by najchętniej widział lub wcale
:D
notdot

Postprzez Rerg » sty 26, 2014 21:29

Nie doczekałem się magicznego słowa sorry od kojacka, a że nie lubię być dłużny, więc napiszę, że kojacek jest idiotą i łga jak bura suka. Od siebie dodam, że zachował się jak pajac, a nie jak moderator. Teraz każdy do ciebie będzie tak mógł napisać, bo dałeś „dobry” przykład. Powiedzmy, że jesteśmy kwita.
Kruuger jako moderator też się nie popisał. Okey, możemy teraz zamknąć temat „pyskówek” między nami.
PS. Jeśli, ktoś by chciał wypowiedzieć się w temacie samej „cenzury” i moderatorów, to najlepiej dla "czytelności", niech utworzy nowy temat.
Rerg

Postprzez kojacek » sty 26, 2014 21:32

olo-gdynia napisał(a):(...) Chyba już stało się jasne że dalsza wymiana postów z Rergiem nie ma sensu. (...)
Pełna zgoda... ;)
kojacek

Postprzez Rerg » sty 26, 2014 22:21

topinż napisał(a):No i teraz wszyscy mają jasność. Jak kruugera coś nie bawi to wykasuje.
A jak kogoś bawi coś innego, to może sobie robić inne forum, albo zostać moderatorem na tym bądź innym i sobie kasować co jego nie bawi.
A tak po prawdzie - kasowanie jest be, ale czasami te "dyskusje" to są już po prostu żenujące i co najważniejsze nikt tego poza "dyskutującymi" nie czyta.
Ale "bure suki" i "idioci" to chyba trochę przesada. A szczególnie pisane przez MODERATORA, który to właśnie powinien czuwać nad tym, żeby takie teksty się nie pojawiały.
Bo "dyskusja" nie na temat to może fajna nie jest, ale takie teksty to już na prawdę są beznadziejne.

kojacek, odnieś się do tego wpisu lub podobnych.
Rerg

Postprzez z » lut 05, 2014 16:26

A mnie najbardziej i tak podoba(ł) się wpis "bluza damska xxl, czarna z napisami"...
z
z

Postprzez Rerg » lut 06, 2014 16:16

z napisał(a):A mnie najbardziej i tak podoba(ł) się wpis "bluza damska xxl, czarna z napisami"...

z, zamiast pisać o swoich sukienkach :lol: napisałbyś lepiej, jak podobało (lub nie podobało) ci się chamskie zachowanie kojacka, który pisał jak idiota, łgając, jak bura suka.
Rerg

Poprzednia strona

Powrót do Off topic