_

Cenzura na forum?

Rozmowy na różne bardziej lub mniej luźne tematy, nie związane z tematyką innych forów.

Cenzura na forum?

Postprzez Rerg » gru 16, 2013 16:18

Hej. Na forum jest jakaś cenzura? Czemu usunięta została część wpisów w tym temacie, również moich? :x
odsprzedaz-oprogramowania-cad-cam-cae-t82291.html
Rerg

Re: Cenzura na forum?

Postprzez kojacek » gru 16, 2013 16:24

Rerg napisał(a):Hej. Na forum jest jakaś cenzura? Czemu usunięta została część wpisów w tym temacie, również moich? :x

Tak. Jeszcze parę pyskówek, a temat będzie całkowicie usunięty.
kojacek
kojacek

Postprzez Rerg » gru 16, 2013 17:03

kojacek napisał(a):
Rerg napisał(a):Hej. Na forum jest jakaś cenzura? Czemu usunięta została część wpisów w tym temacie, również moich? :x

Tak. Jeszcze parę pyskówek, a temat będzie całkowicie usunięty.
kojacek

Cenzura to jakieś kuriozum w dzisiejszych czasach. Ty decydujesz subiektywnie czy jest jakieś grono?
Dla jednego to była pyskówka dla innego otwarty temat w dyskusji. Nie twierdzę, że była to dyskusja najwyższych lotów i w 100% na temat, ale zawsze. Bez chamskich obelg i na pewno strzelać byśmy do siebie nie strzelali, bez obaw. Poświęciliśmy trochę czasu na wpisy z z, a ty sobie tak po prostu usuwasz? :x
Mam pytanie: usunąłeś jakiś swój wpis?
PS
Ten też zablokuj, jak cię to kreci.
Rerg

Postprzez MYCA » gru 16, 2013 17:40

:D Witam,

Rerg napisał(a):

nie sledzilem watku, wiec trudno mi sie ustosunkowac... Ale to wyzej, to w jakim celu :?: Rozgrzanie watku?
A podgrzana dyskusje (juz nie merytoryczna) zawsze mozna kontynuowac na priv..

Pozdr. :D tomek
------------------

MYCA

Postprzez Rerg » gru 16, 2013 18:57

MYCA napisał(a)::D Witam,

Rerg napisał(a):

nie sledzilem watku, wiec trudno mi sie ustosunkowac... Ale to wyzej, to w jakim celu :?: Rozgrzanie watku?
A podgrzana dyskusje (juz nie merytoryczna) zawsze mozna kontynuowac na priv..

Dobry jesteś Myca. Nie śledziłeś wątku, a już mówisz o podgrzanej dyskusji (nie wiem, co to znaczy) i niemerytorycznej. Słaby z Ciebie adwokat.
Abstrahując od tego, jeśli komuś nie podobały się opinie (do czego ma prawo) między mną a zetem, to mogłeś jeden z drugim się włączyć w temat i "nakierować" na własciwy tor dyskusję.
Żeby była jasność, nie wkurza mnie, że macie inne zdanie i możecie oceniać tamtą dyskusję jako niemerytoryczną, podgrzaną czy zimną. Ale jakim prawem, ktoś tak sobie, na widzimisie swoje, wykasował wpisy formułowiczów, nie zabierając nawet razu zdania w tej dyskusji? :?
Rerg

Postprzez kruuger » gru 17, 2013 17:48

ja sledzilem i:
1. od pewnego momentu nic nie wniesliscie sensownego do tematu - pyskowka/smietnik
2. jak MYCA pisal, jesli chcecie sie tak "przepychac" to priv
3. usuwalem swoje posty nieraz, nawet cale watki bo kompletnie nic w nich nie zostawalo po podobnych "wymianach"
4. moderator zadecydowal tak, a nie inaczej. sie nie podoba to mozna skarzyc do admina.
k.
kruuger

Postprzez Rerg » gru 17, 2013 21:08

kruuger napisał(a):

ja sledzilem i:
1. od pewnego momentu nic nie wniesliscie sensownego do tematu - pyskowka/smietnik
2. jak MYCA pisal, jesli chcecie sie tak "przepychac" to priv
3. usuwalem swoje posty nieraz, nawet cale watki bo kompletnie nic w nich nie zostawalo po podobnych "wymianach"
4. moderator zadecydowal tak, a nie inaczej. sie nie podoba to mozna skarzyc do admina.
k.

Znów ogólniki: „ja uważam, że to pyskówka”, czyli subiektywna ocena, to sobie usunę, to co ktoś napisał /poświecił swój czas. Ale okey, jeśli tak jest, to nie będę się kopał z koniem.
Choć uważam, że wpisy na forum, nie powinny być usuwane tak łatwo. Usuwane powinny być tylko te, które są zabronione i są ścigane prawne przez prawo polskie, np. nawołujące do nienawiści rasowej, itp.
Swoje powiedziałem odnośnie cenzury, temat zamknięty z mojej strony.
Rerg

Postprzez Lasalasa » gru 17, 2013 21:14

Moim zdaniem powinny być tylko wpisy wulgarne i nieetyczne oraz takie które całkowicie nie pasują w danym temacie.
Lasalasa

Postprzez mdbdesign » gru 17, 2013 23:49

Lasalasa napisał(a):Moim zdaniem powinny być tylko wpisy wulgarne i nieetyczne oraz takie które całkowicie nie pasują w danym temacie.

Popieram, zmieniamy nazwe forum.
Oglaszam konkurs na nowa nazwe dla forum.
Marek
mdbdesign

Postprzez cashan » gru 18, 2013 08:59

Hm... Zaiste ciekawe jest to że najbardziej się burza zazwyczaj Ci co są na forum najkrócej..
Jakiś znak czasów? Chyba czas na emeryturę....
cashan

Następna strona

Powrót do Off topic