_

Certyfikacja SW

Forum ogólne, ale nie do zadawania "prostych pytań". Wszystko o CAD, czego nie da się bezpośrednio połączyć z tematyką jednego z poniższych forów tematycznych.

Certyfikacja SW

Postprzez tiago » maja 06, 2021 18:57

Witam.

Jest to mój pierwszy post na tym forum i nie wiem czy ten post nie będzie bardziej pasował do Pytania studentów, laików i początkujących – jeśli tak to z góry przepraszam.
Ale do rzeczy.

Panie i Panowie.

Od jakiegoś czasu pracuje w SOLIDWORKSIE i zastanawiam się nad przystąpieniem do egzaminów CSWP … i to o nie chciałbym zapytać.
1.Jaka jest różnica pomiedzy CSWP Mechanical Design i CSWP Segment 1+2+3?
2.Czy te egzaminy CSWP(mechanical design, sheet metal, drawing tools, welding itd) obecnie (na 2021 r.) mocno odbiegają od przykładowych? Poza tym że są mocno okrojone (do chyba 5 pytań).
3.Nie wolno uruchamiać mi żadnego oprogramowania na firmowym komputerze po za tym które zainstalowało IT, więc Tangixa będę mógł odpalić pewnie tylko na swoim PC bo wątpię że by IT się zgodziło, a SW mam na służbowym. Czy forma tych egzaminów wyglada analogicznie jak egzaminów CSWA z 2016 r? że wszystkie odpowiedzi wpisywało się do virtualtestera? (czasem słyszę że virtualtester „kontroluje PC i odejmuje punkty, albo że trzeba odsyłać pliki xD)
Za pomoc z góry dziękuję

Pozdrawiam
Tadeusz
tiago

Powrót do Forum CAD