_

Certyfikat SolidWorks CWSA i CWSP

Forum poświęcone aplikacjom takim jak Inventor, Solid Edge, SolidWorks... czyli nowoczesnym narzędziom do modelowania.

Re: Certyfikat SolidWorks CWSA i CWSP

Postprzez dexter74 » kwi 24, 2008 10:16

Łukasz81 napisał(a):
CezaryCezary napisał(a):Możecie coś więcej napisać o tym egzaminie ? Gdzie się go zdaje ? Jaki koszt u nas ?

Z tego co się zorientowałem, płaci sie przez internet 99$ (przelwe z karty kredytowej) i zdaje się go również przez internet
www.solidworks.com

Też się do tego dokopałem.
Czy ktoś wie - jak to wygląda w praktyce? Nie mam prywatnie SolidWorksa... I chwilowo brak dostępu do PC z Solidworksem...
dexter74

Postprzez CezaryCezary » kwi 24, 2008 11:21

No właśnie problem, rzadko kto ma legalny SW w domu...
CezaryCezary

Postprzez Łukasz81 » kwi 24, 2008 11:51

CezaryCezary napisał(a):No właśnie problem, rzadko kto ma legalny SW w domu...

no włąsnie a z piratem pewnie się nie da... ale słyszałem ze dystrybutor moze udostępnić wersję kilkudniową za free na pocztet egzamnu - jedkaże w polsce nie usyskałem takiego potweirdzenia od "Naszych" dystrybutorów"
"Everything is Possible, It could be Difficult but not Impossible"
Obrazek

CSWA, CSWP-Sheet Metal
Szukam pracy!
Łukasz81

Postprzez tobix » maja 13, 2008 11:36

Łukasz81 napisał(a):
CezaryCezary napisał(a):No właśnie problem, rzadko kto ma legalny SW w domu...

no włąsnie a z piratem pewnie się nie da... ale słyszałem ze dystrybutor moze udostępnić wersję kilkudniową za free na pocztet egzamnu - jedkaże w polsce nie usyskałem takiego potweirdzenia od "Naszych" dystrybutorów"

Teoretycznie CSWPCORE da się z piratem jak i innym cadem 3D np. inventorem (który można dostać w wersji 30 dniowej np z PROCADu bez problemów - zamawiając przez internet). Zdawanie na innym cadzie generalnie może skutkować "położeniem" zadań z cosmosexpresa, ale jeżeli zrobimy pozostałe zadania poprawnie, to punktów spokojnie do zdania egzaminu starcza.
Oczywiście odradzam korzystanie z piratów (że zdawanie na piracie jest technicznie możliwe to tylko info). Egzamion zdaje się online korzystając z programy virtualtester. Są tam zadania i miejsce na wpisanie odpowiedzi (współrzędne środka ciężkości, masa, naprężenia, deformacja itd). Ja zdawałem mając uruchomiony virtualtester na jednym kompie a SW na drugin (żeby się nie przełączać między aplikacjami i nie tracić przez to czasu). Dostałem wersję 30 dniową SW od jednego z naszych resellerów. Nie było łatwo ale się udało - czyli dla chcącego...
OGÓLNIE EGZAMIN JEST BARDZO PROSTY.
POLECAM NAJPIERW PRZEJRZENIE ZADAŃ I ROZPOCZĘCIE OD TYCH PUNKTOWANYCH WYSOKO, BO POTEM MOŻE BRAKNĄĆ CZASU (czasu jest bardzo dużo, ale czasem mogą się pojawić jakieś nieprzewidziane wypadki - np podczas kiedy zdawałem super system "microsyfu" zawisł, musiałem restartować kompa i sporo robić jeszcze raz, bo nie zdążyłem zapisać).
tobix

Postprzez macias » maja 13, 2008 13:48

Jeśli można to ja również poproszę o materiały na temat CSWA/CSWP, szczególnie przykładowe zadania na maciej555@tlen.pl

pozdr
macias

Postprzez draughtsman » gru 31, 2008 10:58

Witam

Mam wolny kupon na egamin CSWP/CSWA. JA JUZ MAM OBA A SZKODA ABY PRZEPADL DARMOWY KUPON.

KTO PIERWSZY NAPISZE DO MNIE TO DOSTANIE GO GRATIS. WARUNEK JEST TYLKO JEDEN. MUSICIE GO ZREALIZOWAC (KUPIC NA STRONIE SOLIDWORKSA Z POMOCA KUPONU ZA ZERO $) DO DZISIAJ. A EGZAMIN MUSICE ZDAC DO KONCA CZERWCA 2009.

MUSICIE MIEC ROWNIEZ KARTE PLATNICZA BO INACZEJ NIE DA SIE GO ZREALIZOWAC.
NIC TO NIE KOSZTUJE. NA STRONIE SOLIDWORKSA PODCZAS KUPOWANIA WKLEPUJESZ NR KUPONU I EGZAMIN BEDZIE GRATIS.

POZDRAWIAM

LUKASZ
CSWA, CSWP, CSWP - STML
----------------------------------
draughtsman

Postprzez Łukasz81 » sty 09, 2009 00:56

Jak ktoś by miał jeszcze darmowy kupon na certyfikat niech da znać albo mejlnie lukasek81@op.pl
"Everything is Possible, It could be Difficult but not Impossible"
Obrazek

CSWA, CSWP-Sheet Metal
Szukam pracy!
Łukasz81

Postprzez Julka » lut 10, 2009 15:41

Mam dobra wiadomosć dla wszystkich osób zainteresowanych certyfikatem SolidWorks Associate (CSWA). Obecnie można go zrobić za darmo (studenci) poprzez firmę CNS Solutions. Więcej info :
http://www.cns.pl/Aktualnosci/2009/Styczen/CSWA.aspx
Oprócz tego mozna ściągnąć darmową 150 dniowa licencję SolidWorks Student Design Kit!!!
Julka

Postprzez d7d » lut 10, 2009 15:56

Widze, że Julka jesteś z CNS. Czy CNS przewiduje też inne certyfikaty dla studentów "w promocji" ?
--
Świńska grypa i niebezpieczne szczepionki

http://grypa666.wordpress.com

stopcenzurze.wikidot.com - petycja !
d7d

Postprzez Julka » lut 10, 2009 15:59

Na razie nie wiem o planowanych kolejnych "promocjach" jak coś się będzie kroiło to poinformuję :)
Julka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Modelowanie 3D