_

Certyfikat SolidWorks CWSA i CWSP

Forum poświęcone aplikacjom takim jak Inventor, Solid Edge, SolidWorks... czyli nowoczesnym narzędziom do modelowania.

Re: Certyfikat SolidWorks CWSA i CWSP

Postprzez pro » sie 13, 2011 21:28

robos7 napisał(a):Chyba mnie nie zrozumiałeś, ...

No może i nie

robos7 napisał(a):... a to co piszesz to bzdura.

Tu chyba nieco popłynąłeś. Przyjmijmy nawet, że mylę się co do tego co tobą kieruje i czego chcesz. Pokaż jakąkolwiek bzdurę poza tym.
pro

Postprzez robos7 » sie 14, 2011 14:35

No i o taką odpowiedź mi chodziło za co dzięki :)

Co do pisania tych bzdur to chodzi mi o to, że nie popieram kolorowania CV bo często jest tak, że na papierku ktoś jest niezwykle utalentowanym inżynierem z wieloletnim stażem zaraz po studiach, z wszystkimi certyfikatami, a w rzeczywistości jest tak, że CAD-a to on może uruchomi, a moment bezwładności kojarzy mu się z imprezą w akademiku. Bo po co miał się uczyć jak ktoś mu powiedział, że na studiach uczą samych bzdur i tak czy siak wszystkiego nauczy się w pracy (co po części jest prawdą, ale coś z tej Polibudy trzeba wynieść), to po co mu jakieś 'bzdurne podstawy'? Później pracodawca zapraszając takiego na rozmowę ma odpowiednio wyrobione zdanie na temat tego co jest napisane w CV, co właściwie z góry skreśla szanse tych absolwentów, którzy faktycznie jakieś pojęcie mają.
robos7

Postprzez pro » sie 14, 2011 15:12

robos7 napisał(a):... Później pracodawca zapraszając takiego na rozmowę ma odpowiednio wyrobione zdanie na temat tego co jest napisane w CV, co właściwie z góry skreśla szanse tych absolwentów, którzy faktycznie jakieś pojęcie mają.

Czyli sam jakby sobie w jednej kwestii odpowiedziałeś. Pracodawca, jeżeli będzie potrzebował żebyś coś umiał to i tak będzie musiał to sprawdzić. Żaden papierek go raczej nie przekona.
Co za tym idzie - certyfikaty CAD to miła zabawa ale tylko tyle.
Co do papierków - rekrutowałem kiedyś kandydata (głównym wymaganiem tej rekrutacji była podstawowa znajomość AC), w CV miał "kurs AC podstawowy - 5 miesięcy", "kurs AC zaawansowany - 5 miesięcy". Myślę sobie "właściwie nie ma po co go sprawdzać", no ale skoro wszyscy mieli te same pytania na rekrutacji to wszyscy. Dałem proste zadanko , na prawdę podstawy. Widzę oczy ma błędne, więc naprowadzam, naprowadzam i naprowadzam. Ostatnim naprowadzeniem było "zacznij od narysowania poziomego odcinka o długości 800". Wyraz oczy nie zrobił się ani trochę mądrzejszy. Lepiej poszło dziewczynie, która AC zaczęła się uczyć dzień przed rozmową.
Także - takie mamy czasy, że papier nie odzwierciedla nijak tego co kto ma w głowie.
pro

Postprzez ma@d » kwi 13, 2015 21:22

w jakim języku przeprowadzany jest egzamin na CSWA? napewno po angielsku, a po polsku?
ma@d

Postprzez Skrzypifurtka » cze 12, 2016 13:42

szukam pomocy w uzyskaniu certyfikatu CSWP:) skrzypifurtka1234@gmail.com
Skrzypifurtka

Postprzez Skrzypifurtka » wrz 12, 2016 03:09

Witam ,Łatwa kasa !!! Zapłace za pomoc w zdaniu egzaminu CWSP .
skrzypifurtka1234@gmail.com
Skrzypifurtka

Postprzez Mirek999 » wrz 12, 2016 07:27

Posiadanie takiego certyfikatu niewiele albo nic nie daje w poszukiwaniu pracy. To jest tak naprawdę tylko dla własnej satysfakcji. Jeśli koniecznie potrzebujesz pomocy - poszukaj najbliższego ośrodka szkoleniowego - mają doświadczenie w łączeniu się z serwerami w USA i zdawaniu takich certyfikatów.
Mirek999

Postprzez Skrzypifurtka » paź 05, 2017 17:29

zapłace za zdanie za mnie certyfikatu cwsp 2tys zł skrzypifurtka1234@gmail.com
Skrzypifurtka

Poprzednia strona

Powrót do Modelowanie 3D