_

Coś nie chodzi poprawnie to forum pod Operą

Różne sprawy tyczące się tego forum, jego moderacji, zakładania nowych subforów, skarg, zażaleń i pochwał. Miejsce spotkań z administratorami forum.

Coś nie chodzi poprawnie to forum pod Operą

Postprzez asa » lip 15, 2010 15:43

Mam problemy z logowanie na forum. Urzywam przeglądarki co się Opera nazywa. W akcie desperacji odpalam ie "wielkiego" bila. Czy da się coś z tym zrobić ?
Pozdrawiam
asa

Re: Coś nie chodzi poprawnie to forum pod Operą

Postprzez admin » lip 15, 2010 16:26

Proszę o info, o która wersję Opery chodzi i na czym dokładnie polega problem (jaki komunikat się pojawia itd). Na przyszłość proszę umieszczać wszelkie uwagi tego rodzaju na odpowiednich podforach lub informować na mailem.
admin
Site Admin

Postprzez asa » lip 15, 2010 16:51

admin napisał(a):Proszę o info, o która wersję Opery chodzi i na czym dokładnie polega problem (jaki komunikat się pojawia itd). Na przyszłość proszę umieszczać wszelkie uwagi tego rodzaju na odpowiednich podforach lub informować na mailem.

Wersja 10.60
Kompilacja 3445
Logowanie się udaje. Potem następuje powrót i automatycznie zostaję wylogowany. Troszkę męczące :D
Pozdrawiam ciepło
asa
asa

Postprzez admin » lip 16, 2010 12:33

Dziwne, właśnie odpisuję z Opery. Zalogowałem się bez problemu, nie zostałem automatycznie wylogowany. Może ma Pan wyłączone cookies?
admin
Site Admin

Postprzez lukasek81 » paź 18, 2012 15:24

asa napisał(a):Mam problemy z logowanie na forum. Urzywam przeglądarki co się Opera nazywa. W akcie desperacji odpalam ie "wielkiego" bila. Czy da się coś z tym zrobić ?
Pozdrawiam

Też tak miałem... i musiałem się przesiąść na firefoxa
lukasek81

Powrót do Administracja forum