_

Czy warto - dylematy :)

Wszystko o wytwarzaniu wyrobów.

Czy warto - dylematy :)

Postprzez Adam » sty 25, 2006 17:03

http://www.ctntw.pl przejrzałem stronę dokładnie i wydaje mi się, że wiedza zdobyta na takich kursach jest porównywalna, a nawet większa niż na ww. studiach podyplomowych (jeżeli chodzi o konkretny temat), no i koszt praktycznie żaden. Problem pojawia się dopiero przy zgłoszeniu, ponieważ nie można zgłosić sie indywidualnie lecz tylko poprzez firmę. A co jeśli pracuje się w firmie gdzie nadmiar wiedzy jest niepożądany, wiadamo z jakich powodów ?
Adam

Re: Czy warto - dylematy :)

Postprzez ryjo76 » sty 25, 2006 20:05

Kurcze, niesamowita sprawa, tyle, że ja jestem z Dolnego Śląska:( Może ktoś ma pojęcie o podbnych projektach, które odbywają się na terenie Dolnego Śląska?
Pozdrawiam
ryjo76

Postprzez Radek » sty 26, 2006 09:09

www.ckp.pl
centrum kształcenia we Wrocławiu, a czy tam jest darmowo??? trzeba sprawdzić. Ogólnie to polecam przejrzenie stron rozwoju regionalnego wrocławia gdzie są podane jakie kursy są i co trzeba zrobić aby się dostać.
Pozdrawiam
Radek
Radek

Postprzez Blemi » sty 29, 2006 12:42

masz racje Adam, sam ktoś nie zje a komus nie da, nie tylko u Ciebie wiedza jest niepożadana, ciągle przychodza ludzie z takimi problemami, nawet był przypadek gdy kierownictwo powiedziało ze w tego człowieka nie bedą inwestować (a znałem go, dobry był), co to za inwestycja jak wszytko freee, ale nasz rynek pracy przewidziany jest tylko na wykorzystywanie, no moze nie wszyscy, dobrakoniec tych dewagacji
Pozdr
BLemi
Blemi

Powrót do CNC