_

Darmowy konwerter pdf do dwg

Forum poświęcone flagowemu produktowi oraz aplikacjom pochodnym Autodesku. To jedyne forum mające w tytule nazwę programu, a to ze względu na jego olbrzymią popularność w Polsce. Można tutaj umieszczać również posty z ogólnie pojętej tematyki "Kreślarskie 2D".

Darmowy konwerter pdf do dwg

Postprzez damian_bany@wp.pl » cze 09, 2016 09:46

Hej,

Sytuacja z miesiąca na miesiąc się zmienia. Jaki teraz polecacie darmowy konwerter z pdf do dwg? Chciałbym przekonwertować rzut budynku, tj parę kresek i trochę tekstu. Z tego co widziałem, programy konwertujące mają problemy z liniami wymiarowymi.

Macie teraz coś ciekawego?

Dzięki za pomoc!
damian_bany@wp.pl

Re: Darmowy konwerter pdf do dwg

Postprzez kwaart » mar 29, 2017 23:35

Witam.
Może trochę od końca. Możesz podać jaki ostatni dobrze się sprawdzał w tym zadaniu? To nie złośliwość, ale próbowałem znaleźć coś sensownego i darmowego i NIC.
Pozdrawiam i dziekuję
Pozdrawiam i dobrego dnia, kwaki z kwaart [AC2008PL]
kwaart

Re: Darmowy konwerter pdf do dwg

Postprzez ziele_o2k » mar 30, 2017 09:52

kwaart napisał(a):Witam.
Może trochę od końca. Możesz podać jaki ostatni dobrze się sprawdzał w tym zadaniu? To nie złośliwość, ale próbowałem znaleźć coś sensownego i darmowego i NIC.
Pozdrawiam i dziekuję

Bo darmowego sensownego najprawdopodobniej nie ma. Zresztą kilka wersji demo używałem, jakaś on-line wersja darmowa działała nawet fajnie, ale wbudowany obecnie w AC2017 pdf2dwg bije wszystko na głowę.
Ziele
ziele_o2k

Powrót do AutoCAD