_

Designer zajmujący się layoutem ...

Rozmowy na różne bardziej lub mniej luźne tematy, nie związane z tematyką innych forów.

Designer zajmujący się layoutem ...

Postprzez vertoo » cze 04, 2013 09:38

Hej,

Wczoraj naszły mnie myśli. Czy osoba, która zajmuje się projektowaniem od strony "wizualnej" (kokpity samochodów, obudowy sprzętu agd, etc) to jeszcze inżynier mechanik, czy już designer - grafik, artysta (jak zwał tak zwał).

Pytam, ponieważ sam jestem konstruktorem mechanikiem, ale z drugiej strony zajmuję się szeroko pojętą grafiką (plakaty, okładki CD, grafika użytkowa). Mówiąc krótko kręci mnie dizajnowanie pod względem estetycznym (powierzchnie rządzą:))

Może ktoś z Was ma podobne rozmyślania i nie wie jak ugryźć temat i w jaki sposób szukać może miejsca pracy z tym związanego ? :)
vertoo

Re: Designer zajmujący się layoutem ...

Postprzez vertoo » cze 05, 2013 09:36

up, bo myślę, że tamat ciekawy, a nikt nie garnie się do napisania swoich spostrzeżeń :)
vertoo

Re: Designer zajmujący się layoutem ...

Postprzez pracus » cze 05, 2013 13:18

Witam serdecznie,
nie masz większych zmartwień? Dla mnie nie jest ważne jak się nazywa dana profesja, pod co można ją podpiąć, pisać z małej czy dużej litery ... ważne jest co naprawdę robisz i czy to lubisz, a jak jeszcze za tym idą odpowiednie pieniądze to już pełnia szczęścia.

Pozdrawiam
http://www.projektuje.biz
pracus

Powrót do Off topic