_

Drewno na elewacji budynku

Rozmowy na różne bardziej lub mniej luźne tematy, nie związane z tematyką innych forów.

Re: Drewno na elewacji budynku

Postprzez kszyho » gru 12, 2018 12:24

Czy jesteś pewien że to drewno? Często jest to tylko odciśnięty wzór i pomalowane.
www.ksprojekt.eu
kszyho

Postprzez topinż » gru 12, 2018 13:28

kszyho napisał(a):Czy jesteś pewien że to drewno? Często jest to tylko odciśnięty wzór i pomalowane.

no chyba raczej się przykleja panele elewacyjne
topinż

Postprzez kszyho » gru 12, 2018 14:03

Panele pewnie też się montuje ale kilka razy widziałem rozwiązanie takie jak opisałem we wcześniejszym poście.
www.ksprojekt.eu
kszyho

Postprzez topinż » gru 12, 2018 18:10

kszyho napisał(a):Panele pewnie też się montuje ale kilka razy widziałem rozwiązanie takie jak opisałem we wcześniejszym poście.

Zanim napiszesz przyjrzyj się temy obrazkowi i zastanów się ile trzeba by było zapłacić malarzowi (tu już bardziej artyście za to żeby tak pomalował).
A w ogóle obrazek jest ze strony http://imitacja-drewna.pl/ i nie ma żadnych wątpliwości czy to jakieś odciśnięte coś czy panele elewacyjne.
topinż

Postprzez kszyho » gru 12, 2018 20:18

Żebym nie widział że na budowie tak to robili to bym nie pisał.
www.ksprojekt.eu
kszyho

Postprzez topinż » gru 12, 2018 23:12

kszyho napisał(a):Żebym nie widział że na budowie tak to robili to bym nie pisał.

Stary, toż ja nie mówię, że nikt tak jak napisałeś nie robi> Sam widziałem takie coś, ale nie wygląda to absolutnie tak, jak na zdjęciu - faktura może i jest odbita, ale potem pomalowane na jeden kolor - nikt o zdrowych zmysłach nie pokusi się o odwzorowanie faktycznych kolorów drewna - a gdyby nawet chciał i był w stanie to kosztowało by to 5 razy tyle co klejone panele i gorzej wyglądało.
topinż

Powrót do Off topic