_

Żegnam znowu

Rozmowy na różne bardziej lub mniej luźne tematy, nie związane z tematyką innych forów.

Re: Żegnam znowu

Postprzez jacekplacek » paź 31, 2011 14:24

Nieeeeeeee!!!!!!! nie nie !!!! zegnaj sie - to forum nie bedzie juz tym czym bylo bez ciebie....:) chyba sie upije z rozpaczy...

jak zostaniesz to znajdziemy krugera i kojacka i zbijemy ich

Zostan!!!!!!!!!!!!!!!!
jacekplacek

Postprzez kojacek » paź 31, 2011 14:46

LukaszPK napisał(a):Wtrącę swoje 3 grosze, chociaż temat nie dotyka mnie bezpośrednio. Temat o typowych problemach jakie można rozwiązać w temacie CAD, był dobrym pomysłem. Trochę niesmacznie się robi czytając:

kojacek napisał(a):Nie dramatyzujmy już, nie przeciagajmy. Pożegnaliśmy się, panu już dziękujemy - sio zatem :)
kojacek

tym bardziej, że pro pomagał nie tylko w tematyce CAD, ale również udzielał się w innych merytorycznych rozmowach w działach warsztat itd. Na forum jest nudno, temat skali, linii i innych pierdół związanych z CAD to już przesada, zwłaszcza gdy powstał wątek o podstawowych problemach. Gdy zaś ktoś rzuci naprawdę dobrym pytaniem inżynierskim to udziela się wówczas MYCA i Pro (przynajmniej wcześniej). Jeśli natomiast to ma być tylko forum dla CAD to usuńcie inną tematykę, bo robi się tu monopol tylko na ten jeden temat, więc po co zaśmiecać ...

Inaczej zatem:
1] Gdy pro pomagając, i udzielając się merytorycznie w dowolnych dyskusjach - nikt nic do niego nie ma, wręcz przeciwnie zasługuje na pochwały.
2] Gdy pro CELOWO udziela BŁĘDNEJ odpowiedzi, pro robi źle.
3] Gdy pro na zwróconą uwagę, odpowiada inwektywami - pro robi niedobrze.
4] Gdy pro w zupełnie innym wątku, pozwala sobie na osobiste wycieczki - pro robi niegrzecznie
5] Gdy pro otrzymując ostrzeżenie, a na fakt "posprzątania" wątków po swoim zachowaniu, nadal dyskutuje ciągle posługując się też obelgami, pro robi już głupio.
6] Gdy pro przebierając się w szaty męczennika wolnego słowa, bezzwględnie tłamszonego przez siły zła, w ramach protestu postanawia pożegnać się i odejść, pro robi śmiesznie. W konsekwencji zaś, nie odchodząc i ciągnąc w nieskończoność ową jałową pozegnalną dyskusję - pro jest już żałosny.
7] Podsumowując: Kiedy pro robi źle, niedobrze, niegrzecznie a w końcu głupio, śmiesznie i żałośnie, pro czyta co czyta, niestety może to być w odczuciu nawet niesmaczne.
8] Przyznam, że jest tu trochę mojej winy. Bowiem miast, zwracać uwagę pro, powinienem był zablokować pro, zaraz po udzieleniu przez niego fałszywej odpowiedzi.
9] Powtórzę jeszcze raz. Pomimo tego że można tutaj powiedzieć stosunkowo wiele, pewne zachowania nie będą tolerowane - nie ma tutaj demokracji i nie będzie żadnego głosowania. Uważam że nikt nie może zarzucać w tych sprawach nikomu z nas, żadnych nadużyć.

kojacek
kojacek

Postprzez pro » paź 31, 2011 15:26

kojacek napisał(a): ...
2] Gdy pro CELOWO udziela BŁĘDNEJ odpowiedzi, pro robi źle.

Pro udzielił błędnej odpowiedzi w wątku zupełnie innym niż ten , o który się dyskusja toczyła
W tym akurat odpowiedział na zadane pytanie. Niestety kojacek był zdania odmiennego. Jak już pro udowodnił, że odpowiedź jest OK. Kojacek zagroził banem. Potem kruuger wykasował niewygodne posty i po robocie.

kojacek napisał(a):3] Gdy pro na zwróconą uwagę, odpowiada inwektywami - pro robi niedobrze.

Pewnie , że niedobrze, z tą różnicą, że robił by a nie robi.
Bo żadnymi inwektywami pro nie odpowiadał

kojacek napisał(a):4] Gdy pro w zupełnie innym wątku, pozwala sobie na osobiste wycieczki - pro robi niegrzecznie

Rzeczywiście , fakt. Nie powinno się pisać o innych w wątkach , w których nie biorą udziału. Jakkolwiek to co napisał nie było w żaden sposób obraźliwe (przynajmniej z założenia) dla kogokolwiek, a już na pewno nie dla kojacka.

kojacek napisał(a):5] Gdy pro otrzymując ostrzeżenie, a na fakt "posprzątania" wątków po swoim zachowaniu, nadal dyskutuje ciągle posługując się też obelgami, pro robi już głupio.

Pro dostał ostrzeżenie za próbę przekonania kojacka do tego aby jednak przyznał, że nie miał racji (a przynajmniej nie całkiem). "Posprzątanie" to chyba raczej dotyczyło postów kojacka, który chce uchodzić za największego znawcę AC na świecie. Nie potrafi się przyznać do pomyłki , więc grozi banem.

kojacek napisał(a):6] Gdy pro przebierając się w szaty męczennika wolnego słowa, bezzwględnie tłamszonego przez siły zła, w ramach protestu postanawia pożegnać się i odejść, pro robi śmiesznie. W konsekwencji zaś, nie odchodząc i ciągnąc w nieskończoność ową jałową pozegnalną dyskusję - pro jest już żałosny.

Pro nie robi z siebie męczennika i robił nie będzie. Pro postanowił pożegnać się i odejść, bo nie odpowiada mu to co 2 panowie sobie tutaj wyprawiają. Żałosna to jest próba postawienia na swoim. Wystarczyło nie ciągnąć dalej.

kojacek napisał(a):8] Przyznam, że jest tu trochę mojej winy. Bowiem miast, zwracać uwagę pro, powinienem był zablokować pro, zaraz po udzieleniu przez niego fałszywej odpowiedzi.

Tym bardziej , że odpowiedź była prawdziwa. Pro w skasowanych postach cały czas pisał, że skoro kojacek uważa jego odpowiedź za fałszywą, to niech napisze dlaczego.

I z tego cała akcja powstała. Kojacek nie potrafi przyznać się do błędu.

Tym razem to już na 100% ostatni post. Generalnie jak ktoś mi zarzuca coś czego nie robię próbuję wyjaśniać.
I dlatego przeciągałem sprawę.
Jakkolwiek sens ma tylko merytoryczna dyskusja, a to na pewno tak nie wygląda. Cała ta historia jest żenująca.
Właściwie niepotrzebnie wdałem się w dyskusję z kojackiem.
Rozumiem, że to wy (może ktoś jeszcze) wyznaczacie reguły. Szkoda, że sami się do nich nie macie zamiaru stosować.
pro

Postprzez Robert_mk2 » paź 31, 2011 16:52

"Posprzątanie" to chyba raczej dotyczyło postów kojacka, który chce uchodzić za największego znawcę AC na świecie.

Tutaj nie można zarzucić braku wiedzy użytkownikom kojacek i kruuger.

pzdr
Robert_mk2

Postprzez pracus » paź 31, 2011 17:47

Witam serdecznie,
Panowie mający się za Inżynierów - wyjdźcie na chwilę z siebie i stańcie obok. Wasze posty pełne są wykrzykników, cytatów, złośliwych uwag (bo ja wiem a On nie więc trzeba Mu dopiec) a przede wszystkim krzyku dziecka któremu ktoś zabrał łopatkę w piaskownicy - wszystko to przypomina, przepraszam za porównanie, żałosne przepychanki naszych polityków, dla których sprawą wagi pańswowej jest ... kto ma pierwszy wejść na pokład samolotu.

Czytam to forum regularnie bo poszukuję zleceń oraz wiedzy, której nigdy za mało. Pytania o skalę są śmieszne, ale nie należy zapominać, że każdy wół kiedyś cielęciem był - jeżeli żaden z Was, Panowie mający się za Inżynierów, nigdy nie zadał śmiesznego pytania, nigdy nie dał ciała to niech "pierwszy rzuci kamieniem"

Opamiętajcie się, niech chociaż ludzie techniki zachowują się w tym kraju rozsądnie.

Pozdrawiam
pracus

Postprzez LukaszPK » paź 31, 2011 18:17

pracus napisał(a): Pytania o skalę są śmieszne, ale nie należy zapominać, że każdy wół kiedyś cielęciem był - jeżeli żaden z Was, Panowie mający się za Inżynierów, nigdy nie zadał śmiesznego pytania, nigdy nie dał ciała to niech "pierwszy rzuci kamieniem"

No i masz rację, ale po to powstał wątek: typowe-problemy-linki-do-rozwi-za-t77123.html

Autor się postarał o to, żeby nie zaśmiecać forum powtarzającymi się pytaniami. Dlatego nie dziwi mnie, że pro się zirytował. Nikogo nie bronię, ale spójrzcie na ostatnie tematy poruszane na forum...
LukaszPK

Postprzez MYCA » paź 31, 2011 18:19

Opamiętajcie się, niech chociaż ludzie techniki zachowują się w tym kraju rozsądnie.

ObrazekObrazek
------------------

Pozdr. :D tomek
MYCA

Postprzez kruuger » paź 31, 2011 21:24

LukaszPK napisał(a):
pracus napisał(a): Pytania o skalę są śmieszne, ale nie należy zapominać, że każdy wół kiedyś cielęciem był - jeżeli żaden z Was, Panowie mający się za Inżynierów, nigdy nie zadał śmiesznego pytania, nigdy nie dał ciała to niech "pierwszy rzuci kamieniem"

No i masz rację, ale po to powstał wątek: typowe-problemy-linki-do-rozwi-za-t77123.html

Autor się postarał o to, żeby nie zaśmiecać forum powtarzającymi się pytaniami. Dlatego nie dziwi mnie, że pro się zirytował. Nikogo nie bronię, ale spójrzcie na ostatnie tematy poruszane na forum...

Panowie czasami widze ze podajecie ten link pomimo, ze nie ma tam odpowiedzi. Przegladneliscie go w ogole?
pro i tak wroci bo nie potrafi obrocic sie na piecie i odejsc jak mu nie pasuje. narobil tylko zamieszania śmietnikowym watkiem. komu/czemu to mialo sluzyc ?
k.
kruuger

Postprzez LukaszPK » paź 31, 2011 22:26

kruuger napisał(a):Panowie czasami widze ze podajecie ten link pomimo, ze nie ma tam odpowiedzi. Przegladneliscie go w ogole?

Podałem go w odniesieniu do ogółu pytań jakie się pojawiają, a nie do szczególnego tematu o jaki rozchodziło się w tym całym zamieszaniu.
LukaszPK

Poprzednia strona

Powrót do Off topic