_

Żegnam znowu

Rozmowy na różne bardziej lub mniej luźne tematy, nie związane z tematyką innych forów.

Żegnam znowu

Postprzez pro » paź 30, 2011 17:31

Na skutek tego, że nie akceptuję absolutnie działań spółki krugger i kojacek - głupich uwag, kasowania niewygodnych postów, grożeniem zbanowaniem chociaż to na mnie jeden z nich naflugał nie odwrotnie itd rezygnuję z brania udziału w tej szopce jaką jest forum cad.pl
Bawicie się po gówniarsku (wyżej wymienieni).
A skoro tak, to powinniście się bawić z gówniarzami.
I tego na koniec życzę.
pro

Re: Żegnam znowu

Postprzez LukaszPK » paź 30, 2011 19:19

Coś w tym jest, że poziom forum cad.pl (zarówno jak poziom uczelni wyższych) obniża się... I coraz częściej można znaleźć tu pyskówki niż merytoryczne odpowiedzi...

Pzdr.
LukaszPK

Postprzez kruuger » paź 30, 2011 21:51

pro napisał(a):Na skutek tego, że nie akceptuję absolutnie działań spółki krugger i kojacek - głupich uwag, kasowania niewygodnych postów, grożeniem zbanowaniem chociaż to na mnie jeden z nich naflugał nie odwrotnie itd rezygnuję z brania udziału w tej szopce jaką jest forum cad.pl
Bawicie się po gówniarsku (wyżej wymienieni).
A skoro tak, to powinniście się bawić z gówniarzami.
I tego na koniec życzę.

z nami jest cos nie tak czy z toba skoro ZNOWU sie zegnasz :shock:.
chlopie wez se kolo i puknij sie w czolo. czytalem czesto twoje wypowiedzi i wydawalo mi sie ze powazny gosc z ciebie, ale ostatnio to wlasnie twoje posty byly gowniarskie.
nawet mojego nick'a nie potrafisz poprawnie napisac.
k.

EDIT: przepraszam swinia ze mnie. nie pozegnalem sie
http://www.youtube.com/watch?v=QbN0g8-zbdY
kruuger

Postprzez pro » paź 31, 2011 10:32

Niby już mnie nie ma, ale każdemu przysługuje prawo do obrony, więc:

kruuger napisał(a):z nami jest cos nie tak czy z toba skoro ZNOWU sie zegnasz :shock:.

Dobrze sobie zdajesz sprawę dlaczego poprzednio opuściłem na jakiś czas forum. Ciągłe pytania o skalę w AC itp po prostu mnie wykańczały. A stosunek pytających do reszty był co najmniej niewłaściwy. To tak na prawdę męczyło wszystkich.
Dlatego również sam stworzyłeś wątek z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.
Nietrudno też zobaczyć dlaczego wróciłem. Miałem ku temu po prostu jeden powód. Generalnie chciałem napisać tylko jeden post. Niestety potem mnie poniosło - i żałuję.

kruuger napisał(a):chlopie wez se kolo i puknij sie w czolo.

Ten tekst mówi sam za siebie. Kto takie teksty rzuca? Moderator czy też administrator (nie wiem) poważnego forum dla profesjonalistów?
kruuger napisał(a): czytalem czesto twoje wypowiedzi i wydawalo mi sie ze powazny gosc z ciebie

No i bardzo dobrze ci się wydawało. Co za tym idzie, jako poważny gość, nie mam w zwyczaju zostawiać nie wyjaśnionych spraw i chować ogona pod siebie szczególnie kiedy mam rację - a w postach, które spowodowały całe to zamieszanie rację miałem. To posty, w których inni twierdzili, że wprowadzam kogoś w błąd (fakt raz w innym wątku tak z premedytacją zrobiłem i się do tego przyznałem) właśnie wprowadzały w błąd.
kruuger napisał(a): ale ostatnio to wlasnie twoje posty byly gowniarskie.

Które? Te, które skasowałeś? Te które skasowałeś to akurat pokazywały akurat nie moje "gówniarstwo". Bo chyba pouczanie kogoś i grożenie banem jak się nie zamknie kiedy to właśnie samemu się nie ma racji jest "gówniarstwem". Całą sprawę głupiej dyskusji można było zamknąć krótkim zdaniem "sorry, pomyliłem się" lub "fakt masz rację", że o "hau hau" nie wspomnę.

kruuger napisał(a):nawet mojego nick'a nie potrafisz poprawnie napisac.
Jeżeli to rzeczywiście był taki problem to przepraszam. Tyle, że nie wynika to z moich nieumiejętności czy ułomności - to są wnioski mocno przesadzone. Niczego do merytorycznej dyskusji nie wnosi i wygląda tylko jak: "mamusiu, a on mi zabrał wiadereczko" - kto takich argumentów używa chyba każdy zgadnie.

Jeżeli koniecznie chcesz brnąć nadal w to, że ja się zachowuję po gówniarsku i mieć ostatnie słowo (bo możesz, bo:
Ponieważ nie ma tutaj demokracji i nie będzie żadnego głosowania, następnym razem dostaniesz ban-a, bowiem tracę już cierpliwość.
- nie są to słowa kruugera, żeby nie było...)
to najprostszym rozwiązaniem jest to co powyżej.
Wtedy możesz sobie powykasowywać co ci niewygodne i nawypisywać czego tylko sobie życzysz, żeby było "po twojemu" bez ryzyka, że znowy napiszę jakiegoś "gówniarskiego" posta - to właśnie będzie po" gówniarsku".
Można też po "niegówniarsku" w 3 słowach.
Ale to ty sam zdecydujesz.
pro

Postprzez kruuger » paź 31, 2011 10:58

pro napisał(a):Niby już mnie nie ma, ale każdemu przysługuje prawo do obrony, więc:

kruuger napisał(a):z nami jest cos nie tak czy z toba skoro ZNOWU sie zegnasz :shock:.

Dobrze sobie zdajesz sprawę dlaczego poprzednio opuściłem na jakiś czas forum. Ciągłe pytania o skalę w AC itp po prostu mnie wykańczały. A stosunek pytających do reszty był co najmniej niewłaściwy. To tak na prawdę męczyło wszystkich.
Dlatego również sam stworzyłeś wątek z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.
Nietrudno też zobaczyć dlaczego wróciłem. Miałem ku temu po prostu jeden powód. Generalnie chciałem napisać tylko jeden post. Niestety potem mnie poniosło - i żałuję.

kruuger napisał(a):chlopie wez se kolo i puknij sie w czolo.

Ten tekst mówi sam za siebie. Kto takie teksty rzuca? Moderator czy też administrator (nie wiem) poważnego forum dla profesjonalistów?
kruuger napisał(a): czytalem czesto twoje wypowiedzi i wydawalo mi sie ze powazny gosc z ciebie

No i bardzo dobrze ci się wydawało. Co za tym idzie, jako poważny gość, nie mam w zwyczaju zostawiać nie wyjaśnionych spraw i chować ogona pod siebie szczególnie kiedy mam rację - a w postach, które spowodowały całe to zamieszanie rację miałem. To posty, w których inni twierdzili, że wprowadzam kogoś w błąd (fakt raz w innym wątku tak z premedytacją zrobiłem i się do tego przyznałem) właśnie wprowadzały w błąd.
kruuger napisał(a): ale ostatnio to wlasnie twoje posty byly gowniarskie.

Które? Te, które skasowałeś? Te które skasowałeś to akurat pokazywały akurat nie moje "gówniarstwo". Bo chyba pouczanie kogoś i grożenie banem jak się nie zamknie kiedy to właśnie samemu się nie ma racji jest "gówniarstwem". Całą sprawę głupiej dyskusji można było zamknąć krótkim zdaniem "sorry, pomyliłem się" lub "fakt masz rację", że o "hau hau" nie wspomnę.

kruuger napisał(a):nawet mojego nick'a nie potrafisz poprawnie napisac.
Jeżeli to rzeczywiście był taki problem to przepraszam. Tyle, że nie wynika to z moich nieumiejętności czy ułomności - to są wnioski mocno przesadzone. Niczego do merytorycznej dyskusji nie wnosi i wygląda tylko jak: "mamusiu, a on mi zabrał wiadereczko" - kto takich argumentów używa chyba każdy zgadnie.

Jeżeli koniecznie chcesz brnąć nadal w to, że ja się zachowuję po gówniarsku i mieć ostatnie słowo (bo możesz, bo:
Ponieważ nie ma tutaj demokracji i nie będzie żadnego głosowania, następnym razem dostaniesz ban-a, bowiem tracę już cierpliwość.
- nie są to słowa kruugera, żeby nie było...)
to najprostszym rozwiązaniem jest to co powyżej.
Wtedy możesz sobie powykasowywać co ci niewygodne i nawypisywać czego tylko sobie życzysz, żeby było "po twojemu" bez ryzyka, że znowy napiszę jakiegoś "gówniarskiego" posta - to właśnie będzie po" gówniarsku".
Można też po "niegówniarsku" w 3 słowach.
Ale to ty sam zdecydujesz.

chyba naprawde nie masz co robic wypisujac takie wypociny.
skoro ci cos nie pasi to zmien forum.
pro napisał(a):iągłe pytania o skalę w AC itp po prostu mnie wykańczały. A stosunek pytających do reszty był co najmniej niewłaściwy. To tak na prawdę męczyło wszystkich.

to udaj sie do lekarz. mnie to przyprawialo o smiech
k.
kruuger

Postprzez pro » paź 31, 2011 13:23

No i kolega kruuger zdecydował.
Wszyscy widzą co i w jaki sposób.
Brawo, tak trzymać.

Na marginesie:
kruuger napisał(a):... mnie to przyprawialo o smiech

To po co tworzyłeś wątek "TYPOWE PROBLEMY -> LINKI DO ROZWIĄZAŃ "????
Nie lubisz się pośmiać???
Ostatnio edytowany przez pro, paź 31, 2011 13:40, edytowano w sumie 1 raz
pro

Postprzez kojacek » paź 31, 2011 13:39

pro napisał(a):(...)

Nie dramatyzujmy już, nie przeciagajmy. Pożegnaliśmy się, panu już dziękujemy - sio zatem :)

kojacek
kojacek

Postprzez pro » paź 31, 2011 13:44

kojacek napisał(a):

Nie dramatyzujmy już, nie przeciagajmy. Pożegnaliśmy się, panu już dziękujemy - sio zatem :)
kojacek

To nie ja przeciągam tylko wy.
Proszę o ban-a.
Skoro tylko tak "wielcy" tego forum potrafią.
pro

Postprzez kruuger » paź 31, 2011 13:52

pro napisał(a):
kojacek napisał(a):

kojacek

To nie ja przeciągam tylko wy.
Proszę o ban-a.
Skoro tylko tak "wielcy" tego forum potrafią.

czyzbys jakies foremki tu zostawil zes zawrocil...
na ban'a cza zasluzyc.
k.
kruuger

Postprzez LukaszPK » paź 31, 2011 14:06

Wtrącę swoje 3 grosze, chociaż temat nie dotyka mnie bezpośrednio. Temat o typowych problemach jakie można rozwiązać w temacie CAD, był dobrym pomysłem. Trochę niesmacznie się robi czytając:

kojacek napisał(a):Nie dramatyzujmy już, nie przeciagajmy. Pożegnaliśmy się, panu już dziękujemy - sio zatem :)
kojacek

tym bardziej, że pro pomagał nie tylko w tematyce CAD, ale również udzielał się w innych merytorycznych rozmowach w działach warsztat itd. Na forum jest nudno, temat skali, linii i innych pierdół związanych z CAD to już przesada, zwłaszcza gdy powstał wątek o podstawowych problemach. Gdy zaś ktoś rzuci naprawdę dobrym pytaniem inżynierskim to udziela się wówczas MYCA i Pro (przynajmniej wcześniej). Jeśli natomiast to ma być tylko forum dla CAD to usuńcie inną tematykę, bo robi się tu monopol tylko na ten jeden temat, więc po co zaśmiecać ...
LukaszPK

Następna strona

Powrót do Off topic