_

Esprit

Wszystkie posty ze starego forum CAD/CAM.

Esprit

Postprzez Bańkowski » lut 02, 2005 16:57

Czy ktoś słyszał o sytemie programowania CAD/CAM Esprit ?
Bańkowski

Re: Esprit

Postprzez Gość » lut 03, 2005 10:07

: Czy ktoś słyszał o sytemie programowania CAD/CAM Esprit ?<br>Tak podobno nie za bardzo! Skontaktuj sie z Firma produkujaca Oprawki do narzedzi. Firma ma siedzibe w Gdyni sa to Szwedzi.
Gość

Postprzez andrzejls » lut 03, 2005 18:01

: Czy ktoś słyszał o sytemie programowania CAD/CAM Esprit ?<br>Yes, I do know the software. "ESPRIT" is one of a leading CNC programming packages. You can get more information on "http://www.dptechnology.com"
andrzejls

Postprzez Tynent » mar 15, 2005 18:36

: Czy ktoś słyszał o sytemie programowania CAD/CAM Esprit ? <br>Tak ja pracuje na tym programie jest to doskonały CAM niestety nie ma zbyt dobrze rozbudowanego systemu CADowskiego.Jak by były jakies pytanka prosze walic smielo pozdrawiam.A moze interesuje zdobycie programu?<br>
Tynent

Postprzez eingibz » kwi 29, 2005 17:18

: : Czy ktoś słyszał o sytemie programowania CAD/CAM Esprit ? <br>: Tak ja pracuje na tym programie jest to doskonały CAM niestety nie ma zbyt dobrze rozbudowanego systemu CADowskiego.Jak by były jakies pytanka prosze walic smielo pozdrawiam.A moze interesuje zdobycie programu?<p>Czemu nie.<br>Za ile?<br>
eingibz

Postprzez adiklandia » sie 17, 2006 15:51

najskuteczniejszym sposobem na dowiedzenie się czegoś więcej jest zaproszenie kogoś na prezentację... lub zainstalowanie demówki... dystrybutorzy na Polskę: www.abad.pl i www.espritcam.pl
> adiklandia <
adiklandia

Postprzez bronek1980 » lut 09, 2008 02:07

czesc ja słyszałem.bo pracuje na owym programie"Esprit" i jest prostym programem.
Pozdrawiam :D :D :D
bronek1980

Powrót do Archiwum