_

Express Tools - instalacja

Forum poświęcone flagowemu produktowi oraz aplikacjom pochodnym Autodesku. To jedyne forum mające w tytule nazwę programu, a to ze względu na jego olbrzymią popularność w Polsce. Można tutaj umieszczać również posty z ogólnie pojętej tematyki "Kreślarskie 2D".

Re: Express Tools - instalacja

Postprzez Kudłaty » lip 26, 2012 09:20

Dodałem dodatek Express Tools, za pomocą polecenia WCZYTAJCUI (lub _MENULOAD) wczytałem plik acetmain.cuix. I ładnie mi się zakładka Express Tools pojawia tylko że żadne polecenie z niego nie działa! Pojawia mi się tylko komunikat że polecenie nieznane. Co mam robić? Jak mam załadować acetauto.lsp? Też poprzez _MENULOAD?
Proszę o szybką pomoc bo dziś muszę z tego skorzystać w pracy (jak nie to będzie nieciekawie)
Kudłaty

Postprzez z » lip 26, 2012 09:35

Kudłaty napisał(a):Dodałem dodatek Express Tools, za pomocą polecenia WCZYTAJCUI (lub _MENULOAD) wczytałem plik acetmain.cuix. I ładnie mi się zakładka Express Tools pojawia tylko że żadne polecenie z niego nie działa! Pojawia mi się tylko komunikat że polecenie nieznane. Co mam robić? Jak mam załadować acetauto.lsp? Też poprzez _MENULOAD?
Proszę o szybką pomoc bo dziś muszę z tego skorzystać w pracy (jak nie to będzie nieciekawie)

Jeśli ci się spieszy to przeczytaj jeszcze raz te kilka postów powyżej.
z
z

Postprzez Kudłaty » lip 26, 2012 09:42

Przeczytałem. Wywnioskowałem z tego że muszę wczytaj acetauto.lsp
Tylko nie wiem jak to wczytać ponieważ jak to odnajduje pokazuje mi: błąd odczytywania pliku dostosowywania i wnioskuję że źle to robię (poprzez _MENULOAD) Stąd moje pytanie
A żeby było ciekawiej to w ogóle nie mam tego pliku dla AutoCADa 2013 (tylko dla 2010). Na drugim komputerze na którym mam tylko AutoCAD 2013 nie mogę znaleźć tego pliku w ogóle...
Kudłaty

Postprzez Internal » lip 26, 2012 09:55

Nie, nie, te polecenie służy do doczytywania menu.
_appload
a żeby zawsze automatycznie doczytywało plik ustaw ścieżkę w opcjach
Narzędzie > opcje...
w zakładce pliki w "Ścieżka wyszukiwania plików pomocniczych"
ustawiasz ścieżkę do katalogu, w którym znajduje się acetauto.lsp

Pozdrawiam
Int.
Nigdy nie jest za pozno na nauke
Internal

Postprzez Kudłaty » lip 26, 2012 10:19

I o to mi chodziło!
Nie wiem czemu opcja wyszukaj nie znajdowała tego pliku.
Dzięki wielkie Internal!!!
Kudłaty

Postprzez PaTo » lip 29, 2018 22:25

Witam.
Odgrzeję trochę temat. wykonałem wszystkie kroki, które były opisane we wcześniejszych postach i niestety polecenie MKLTYPE nie działa :( pracuję na AutaCad 2015. Express dołączyłem z _menuload. Acetauto dołączyłem i nic. czytałem wszystko co tu jest napisane z 30 razy i już sam nie wiem co mogłem zrobić źle. Chciałbym się zwrócić do użytkowników tego forum o pomoc a w ostateczności czy ktoś byłby w stanie pomóc stworzyć mi szablon kilku linni i podesłać plik ?
Będę bardzo wdzięczny za pomoc
Pozdrawiam
PT
PaTo

Poprzednia strona

Powrót do AutoCAD