_

Firmy na polu CAD

Forum ogólne, ale nie do zadawania "prostych pytań". Wszystko o CAD, czego nie da się bezpośrednio połączyć z tematyką jednego z poniższych forów tematycznych.

Firmy na polu CAD

Postprzez ipm » sie 27, 2016 16:32

Witam,

Mam takie pytanie. Jakie firmy działające na polskim rynku w branży CAD znacie i możecie polecić? Mogą to być zarówno przedsiębiorstwa sprzedające software (partnerujące producentom oprogramowania, szkolenia, licencje, ogólne wsparcie itd.), jak również świadczące usługi obliczeniowe na własny rachunek. Proszę najlepiej o podanie adresu strony internetowej. Oczywiśie chodzi mi o większe firmy lub biura inżynierskie.

Dzięki,
ipm
ipm

Re: Firmy na polu CAD

Postprzez gester » sie 31, 2016 12:01

www.vectorworks.pl

zarówno cad, jak i bim oraz renderowanie w jakości cinema 4d w jednym pakiecie.
rob
gester

Postprzez ipm » sie 31, 2016 14:31

Dzieki, juz myslalem ze nikt sie nie odezwie. Pewnie dlatego ze duzo propozycji jest tutaj http://cad.pl/component/products/firmy.html . Niestety nie ma tam glosowania, a chodzi mi glownie o polecane, zaufane.

Z wiekszych znalazlem grupe procad (Procad, Des Art, AutoR, Cador). Co o nich sadzicie? Maja ladny sklad i zdywersyfikowana oferte i produkty. Czy procad to największy w Polsce dostawca produktów i usług projektowych? Czy ktos inny im obecnie depcze po pietach i jest do polecenia?
ipm

Postprzez Cieslakowski » wrz 07, 2016 20:46

Jest wiele firm...wystarczą google :) od chińskich podróbek do amerykańskich wzorców
Cieslakowski

Postprzez ipm » wrz 09, 2016 23:09

Wujek google wszystkiego za was nie zalatwi. Licza sie opinie innych.
ipm

Postprzez velaskez » wrz 10, 2016 02:11

Nie rozumiem. Jesteś klientem czy 'sprytnym' przedstawicielem handlowym czy potrzebujesz danych o swojej konkurencji? Polecić pod jakim względem? Obsługi, ceny czy może lokalizacji?
velaskez

Powrót do Forum CAD