_

Formy wtryskowe - projekty, analizy, pomoc w konstrukcji

Formy wtryskowe - projekty, analizy, pomoc w konstrukcji

Postprzez gustlik_102 » lip 09, 2018 07:18

Witam,

Od przeszło 4 lat zajmuję się formami wtryskowymi pod względem konstrukcji, nadzoru i analiz mouldflow. Na dzień dzisiejszy zrobiłem około 200 projektów form w Chinach (nadzór oraz akceptacja konstrukcji, ew. poprawki), mojej konstrukcji 30 form oraz 70 projektów z analizy wtrysku - w tym 3 projekty z chłodzeniem konformalnym, 1 z deformacją odwrotną oraz 4 z sekwencyjnym wtryskiem. Posiadam oryginalne oprogramowanie Autodesk Inventor 2018 Pro z dodatkiem do symulacji wtrysku oraz wersję testową programu Moldex3D.

W razie potrzeby służę pomocą w projektach form wtryskowych, modyfikacjach form oraz ich analizach. Więcej informacji w wiadomości prywatnej. W razie potrzeby mogę podesłać zdjęcia moich projektów.

Pozdrawiam
gustlik_102

Re: Formy wtryskowe - projekty, analizy, pomoc w konstrukcji

Postprzez danula55 » sie 29, 2018 10:31

Dzień dobry..
mam pytanie poszukuje kogoś kto zrobi mi ten moduł wedle załączonego projektu..proszę o odpowiedz..danka.grytschuk@gmail.com
Załączniki
fig 1 wymiarownie(3).jpg
fig 2 wymiarowanie(1).jpg
danula55

Postprzez danula55 » sie 30, 2018 22:59

gustlik_102 napisał(a):Witam,

Od przeszło 4 lat zajmuję się formami wtryskowymi pod względem konstrukcji, nadzoru i analiz mouldflow. Na dzień dzisiejszy zrobiłem około 200 projektów form w Chinach (nadzór oraz akceptacja konstrukcji, ew. poprawki), mojej konstrukcji 30 form oraz 70 projektów z analizy wtrysku - w tym 3 projekty z chłodzeniem konformalnym, 1 z deformacją odwrotną oraz 4 z sekwencyjnym wtryskiem. Posiadam oryginalne oprogramowanie Autodesk Inventor 2018 Pro z dodatkiem do symulacji wtrysku oraz wersję testową programu Moldex3D.

W razie potrzeby służę pomocą w projektach form wtryskowych, modyfikacjach form oraz ich analizach. Więcej informacji w wiadomości prywatnej. W razie potrzeby mogę podesłać zdjęcia moich projektów.

Pozdrawiam
mam pytanie jak w ogłoszeniu poniżej kto zrobi mi moduł....
danula55

Postprzez danula55 » wrz 05, 2018 19:17

proszę o odpowiedz podjąłby się pan zrobienia tego modułu..rysunki sa
danula55

Postprzez gustlik_102 » paź 22, 2018 08:11

Niestety nie mam możliwości fizycznie tego wykonać. Mogę pomóc w znalezieniu podwykonawcy do części z tworzywa, ewentualnie pomóc w utechnologicznieniu lub optymalizacji wyprasek pod względem wypełniania czy deformacji.
gustlik_102

Powrót do Praca: dam / szukam / zlecę