_

Import pliku *.exp z Catia V4 do Catia V5

Wszystkie posty ze starego forum CAD/CAM.

Import pliku *.exp z Catia V4 do Catia V5

Postprzez Mucha » lip 25, 2003 10:30

Podobno Catia V5 importuje pliki formatu *.exp (wyeksportowane z Catia V4).<br>Interesują mnie głównie rysunki, ponieważ przy normalnym otwieraniu modelu Catia V4 w Catia V5 brakuje wymiarów i tekstu (kwestia Project File - może ktoś wie jak go stworzyć albo skąd go pobrać?)<br>Ominąć Project File można właśnie poprzez import. Problem w tym,że nie wiem gdzie jest odpowiednia funkcja dla tej operacji!
Mucha

Re: Import pliku *.exp z Catia V4 do Catia V5

Postprzez dawis » lip 26, 2003 13:17

Mam ten sam problem, troche wczesniej na pytanie o import plikow .exp padla dosc zdecydoewana odpowiedz, ze tego nie da sie zrobic - czyzby? Otwarta pozostaje natomiast sprawa Project File przy imporcie plikow .model.
dawis

Postprzez Gość » sie 04, 2003 17:43

<br>nie dawajcie posluchu ludziom malej wiary...<br>niech Was poprowadzi reka Proroka<br>Tools/Utlitity/Extract model from sequential i ujrzycie swiatlosc ...
Gość

Postprzez leszekzalewski » lis 06, 2003 14:23

Wiatm<br>ja chyba czegoś nie rozumiem u mnie nie ma w w zakładce Tools zakładki Utlitity<br>proszę o pomoc<p>: nie dawajcie posluchu ludziom malej wiary...<br>: niech Was poprowadzi reka Proroka<br>: Tools/Utlitity/Extract model from sequential i ujrzycie swiatlosc ...<br>
leszekzalewski

Postprzez Al_Hassan » lis 06, 2003 16:30

To uzyj batcha, poszukaj CATUTIL.exe<br>w katalogu Dassault...... i odpal go<br>reszta tak samo tzn Extract model from sequential<br>i po sprawie, powinienes dostac plik z rozszerzeniem *.model<br>ktory mozesz przekonwertowac do v5<p>ps w razie problemow pisz dalej<p>AH
Al_Hassan

Postprzez Gienio » maja 15, 2007 21:50

Witam.
Mam Catie P3 V5R14 i nie moge otworzyć w niej CatiV4 z EXP.
Jak mam to zrobić?Tools/Utlitity/Extract model from sequential i ujrzycie swiatlosc ...A u mnie ciemno!!!
Pomocy .
Gienio

Powrót do Archiwum