_

instalacja AutoCad

Wszystko o działającym (lub nie) sprzęcie w pracy CAD-owca.

instalacja AutoCad

Postprzez justyna » mar 24, 2006 13:17

rozpoczynam dopiero swoją przygodę z AutoCadem ale już przy instalacji pojawił się problem.Jestem ciekawa czy ktoś jest w stanie rozwiązać problem polegający na tym ,że przy nieudanej instalacji pojawia się komunikat braku dostępu do klucza HKEY_LOKAL_MACHINE.To uniemożliwia także odintalalowanie programu.Usunięcie plików też nie daje rezultatu-nawet w trybie awaryjnym.Proszę o jaką poradę
justyna

Re: instalacja AutoCad

Postprzez wizdar » mar 25, 2006 09:44

A jaka to wersja autocada??
Nie spotkalem sie z takim problemem, brak dostepu do klucza moze byc wg mnie spowodowane tym ze nie jestes w trybie administratora. Możliwe że nie masz "uprawnien" :D do instalowania aplikacji. Druga rzecz, to sprawdzilbym
Start->uruchom...-> regedit
i znalazl owy klucz... I np. sprobowal go skasowac (ewentualnie utworzyc, ale to zostaw sobie na koniec, na deser, jak juz nic nie podziala)

Ciekawy jestem jaka to wersja bo np. Autocad chyba 2000 i 2002 tez chyba, zostawialy ukryty katalog z licencją w katalogu glownym C:\
O ile wiem to chyba od 2004 jest Serial Number, potem kod żądania, i odpowiedź.
Moze popełniłaś jakies błędy w instalacji.

Poza tym, kazdy taki dziwny problem moze rowniez byc spowodowany uszkodzeniem dysku twardego, ale tego bym nie bral pod uwage na razie ;)
wizdar

Powrót do Hardware