_

Instalacja Geniusa14

Wszystkie posty ze starego forum CAD/CAM.

Instalacja Geniusa14

Postprzez Marek Gawęda » kwi 27, 1999 23:43

Dzien dobry<br>Zwracam sie z prosba o wytlumaczenie mi jak zainstalowac Geniusa14 pod Autocadem14En lub Mechanical Desktop.<br>Doszedlem tylko do tego, ze wszedlem do Mechanical Desktop, napisalem w lini comend appload, znalazlem w programie instalacyjnym Geniusa plik install.lsp i zaczela sie instalacja. Po zainstalowaniu program ten napisal mi, ze to jeszcze nie jest koniec instalacji. I mniej wiecej na tym problemie stanalem. A Geniusa jak nie bylo tak nie ma.<br>Dlatego tez prosilbym o wytlumaczenie mi co robie zle.<br> lacze pozdrowienia<br> Marek Gawęda
Marek Gawęda

Re: Instalacja Geniusa14

Postprzez imz.eng » kwi 29, 1999 14:34

Witam!<br>Sprawdz w oknie wlasciwosci ikonki utuchamiajacej GENIUSA czy za sciezka ACADa jest przelacznik /C (uruchamianie z plikami konfiguracyjnymi z katalogu), np:<br>E:CadPgmAcadWinacad.exe /C E:CADPGMGENIUSacadcfg
t<br> np: ------------------------------<br> tu powinny byc pliki *.ini i *.cfg<p>Autocad powinien tez zaladowac plik menu Geniusa, jesli nie to sprobuj to zrobic recznie...<br>Darek S.
imz.eng

Postprzez Gość » maja 05, 1999 09:40

spróbuj jeszcze raz zainstalowac <br>miałem przypadek że dopiero za 3 razem Genius zainstalował się poprawnie.<p><p>: Dzien dobry<br>: Zwracam sie z prosba o wytlumaczenie mi jak zainstalowac Geniusa14 pod Autocadem14En lub Mechanical Desktop.<br>: Doszedlem tylko do tego, ze wszedlem do Mechanical Desktop, napisalem w lini comend appload, znalazlem w programie instalacyjnym Geniusa plik install.lsp i zaczela sie instalacja. Po zainstalowaniu program ten napisal mi, ze to jeszcze nie jest koniec instalacji. I mniej wiecej na tym problemie stanalem. A Geniusa jak nie bylo tak nie ma.<br>: Dlatego tez prosilbym o wytlumaczenie mi co robie zle.<br>: lacze pozdrowienia<br>: Marek Gawęda<p>
Gość

Postprzez mirek604 » paź 04, 2005 12:06

Autocad powinien tez zaladowac plik menu Geniusa, jesli nie to sprobuj to zrobic recznie...

Mam pytanko: Jak się robi ręcznie załadowanie pliku menu Geniusa?
mirek604

Powrót do Archiwum