_

Intellicad by cadopia

Forum poświęcone flagowemu produktowi oraz aplikacjom pochodnym Autodesku. To jedyne forum mające w tytule nazwę programu, a to ze względu na jego olbrzymią popularność w Polsce. Można tutaj umieszczać również posty z ogólnie pojętej tematyki "Kreślarskie 2D".

Intellicad by cadopia

Postprzez ds91 » lip 11, 2018 19:18

Witam Serdecznie

Chciałbym zwrócic się o pomoc dotyczącego problemu z programem IntelliCad 2000 by cadopia.

Od niedawna pracuje w małej firmie stolarskiej jako pracownik biurowy i zostałem poproszony o sformatowanie komputera i wgranie na nowo windowsa xp (xp bo to stary komputer) wraz z programem intellicad którego ja osobiscie nie będe używał tylko inna osoba.
Za bardzo nie rozumiem jak to wygląda lecz zostałem poinformowany że do tego drogiego kiedyś programu był klucz w formie pendrive a zainstalowałem te oprogramowanie bez podawania żadnego seriala i działa on bez tego pendriva.

Wszystko wydawało by się ok lecz osoba która ma projektować nie jest w stanie używać programu w języku angielskim i za bardzo nie wiem jak zmienić czy znaleść jakiś dodatkowy plik który uruchomiłby ten program w polskiej wersji językowej. Czy ktoś bybły uprzejmy i powiedziałby mi jak zmienić ten język? :)

Do tego programu są dołączone płyty z różnymi zasobami kuchni, mebli itd. z CadProjekt K&A i nie wiem do czego wogule one służą czy jest to jakieś inne oprogramowanie do projektowania czy też jakieś dodatki właśnie do tego Intellicad 2000.

Ja zajmuje się ogólnie obsługą strony firmy i sklepu internetowego także zupełnie nic nie wiem na temat tego programu.

Dziękuje z góry za waszą pomoc

Pozdrawiam

ds
ds91

Powrót do AutoCAD