_

inventor.idw

Wszystkie posty ze starego forum CAD/CAM.

inventor.idw

Postprzez tomek » paź 04, 2004 16:15

witam<p>pytanko<br>w pliku idw jak umieścić mase i skale z modelu.<br>mam AIP 9.0 i jest problem.<br>w AIP 8.0 o ile pamietam nie bylo z tym problemu.<p>pozdrawiam uzytkownikow autodesku :)
tomek

Re: inventor.idw

Postprzez Gość » paź 05, 2004 10:49

<br>: mam AIP 9.0 i jest problem.<p>Otóż to ;)<p>: w AIP 8.0 o ile pamietam nie bylo z tym problemu.<p>Tak to jest z produktami Autodesk<p>: pozdrawiam uzytkownikow autodesku :)<p>Ja bym się zastanowił...
Gość

Postprzez a » paź 05, 2004 16:25

: witam<br>: pytanko<br>: w pliku idw jak umieścić mase i skale z modelu.<br>: mam AIP 9.0 i jest problem.<br>: w AIP 8.0 o ile pamietam nie bylo z tym problemu.<br>: pozdrawiam uzytkownikow autodesku :)<p><br>zobacz nastepującego linka<br>http://www.sdotson.com/vba.asp<br>w wersji 8 działało w 9 jeszcze nie próbowałem<p><br>Custom Property Copy 3.1 (R6+)<br>by Neil Munro<br>The primary function of CPC is to copy custom properties from your model to custom properties in drawings of the model, and then update the drawing custom properties each time the drawing is activated. Although much of this functionality is available in Autodesk Inventor R6 and later versions, CPC gives you more options and control over the process and has additional tools to help automate your title block data.<p>
a

Postprzez a » paź 05, 2004 16:28

aby dobrze działał program trzeba zmienić w windowsie separator dziesiętny<br>z przecinka na korpkę (program jest amerykański)<p><br>: : witam<br>: : pytanko<br>: : w pliku idw jak umieścić mase i skale z modelu.<br>: : mam AIP 9.0 i jest problem.<br>: : w AIP 8.0 o ile pamietam nie bylo z tym problemu.<br>: : pozdrawiam uzytkownikow autodesku :)<br>: <br>: zobacz nastepującego linka<br>: http://www.sdotson.com/vba.asp<br>: w wersji 8 działało w 9 jeszcze nie próbowałem<br>: <br>: Custom Property Copy 3.1 (R6+)<br>: by Neil Munro<br>: The primary function of CPC is to copy custom properties from your model to custom properties in drawings of the model, and then update the drawing custom properties each time the drawing is activated. Although much of this functionality is available in Autodesk Inventor R6 and later versions, CPC gives you more options and control over the process and has additional tools to help automate your title block data.<br>
a

Postprzez yayan » lis 14, 2007 10:22

Tomek masz racje zmiana przecinka na kropke powoduje ze macro smiga nawet w R12
yayan

Postprzez yayan » lis 14, 2007 12:40

Testuje obecnie przypisywanie wartosci przez Custom Property Copy 3.1 i musze dodac ze narzedzie jest bardzo niestabilne, a nawet perfidne zawiesza prace inv R12, pozostaje tylko zamkniecie aplikacji. Wole wpisywac recznie:(
yayan

Powrót do Archiwum