_

JAK NARYSOWAĆ CZWOROŚCIAN FOREMNY W AUTOCADZIE (2000PL) ?

Wszystkie posty ze starego forum CAD/CAM.

JAK NARYSOWAĆ CZWOROŚCIAN FOREMNY W AUTOCADZIE (2000PL) ?

Postprzez Tomek » paź 17, 2002 14:00

Chce sie dowiedziec jak mam narysowac CZWOROSCIAN FOREMNY (boki są<br>trójkatami rownobocznymi) np o dlugosci krawedzi 4 cm.
Tomek

Re: JAK NARYSOWAĆ CZWOROŚCIAN FOREMNY W AUTOCADZIE (2000PL)

Postprzez mar2k » paź 17, 2002 14:19

: Chce sie dowiedziec jak mam narysowac CZWOROSCIAN FOREMNY (boki są<br>: trójkatami rownobocznymi) np o dlugosci krawedzi 4 cm.<p>Zajrzyj parę wątków niżej<p>Mariusz
mar2k

Postprzez klaudia86 » sty 20, 2005 23:44

: : Chce sie dowiedziec jak mam narysowac CZWOROSCIAN FOREMNY (boki są<br>: : trójkatami rownobocznymi) np o dlugosci krawedzi 4 cm.<br>: Zajrzyj parę wątków niżej<br>: Mariusz<br>
klaudia86

Postprzez Gość » mar 15, 2005 14:26

: : Chce sie dowiedziec jak mam narysowac CZWOROSCIAN FOREMNY (boki są<br>: : trójkatami rownobocznymi) np o dlugosci krawedzi 4 cm.<br>: Zajrzyj parę wątków niżej<br>: Mariusz<br>
Gość

Postprzez Gość » mar 15, 2005 14:27

Gość

Postprzez www.emilka600 » mar 30, 2005 21:46

www.emilka600

Postprzez KASUJ.dp1 » mar 31, 2005 01:24

: : : Chce sie dowiedziec jak mam narysowac CZWOROSCIAN FOREMNY (boki są<br>: : : trójkatami rownobocznymi) np o dlugosci krawedzi 4 cm.<br>: : Zajrzyj parę wątków niżej<br>: : Mariusz<p>1 sposob to opisany przez Mariusza, a 2 wyglada nastepujaco:<br>-rusujemy szescian gdzie przekatna boku to 4cm<br>-na gornej plaszczyznie rysujemy przekatna<br>-na dolnej druga , laczac przeciwległe wierzcholki (przekatna prostopadla wzgledem pierwszej)<br>4 wierzcholki wyznaczone w ten sposob to wierzcholki czworoscianu....<br>-komenda _slice scinamy pozostale wierzcholki szescianu i gotowe ! :)<br>-<br>-eeeewentulanie mozna go obrocic (_rotate3d) lub przez _align sprowadzic ktorys bok do poziomu<br>Dominik
KASUJ.dp1

Powrót do Archiwum