_

Jak zaplanowac swoja kariere?

Rozmowy na różne bardziej lub mniej luźne tematy, nie związane z tematyką innych forów.

Jak zaplanowac swoja kariere?

Postprzez proewarsztat » cze 07, 2016 21:40

Zapraszam do przeczytania artykulu na moim blogu pod tym samym tytulem

https://projektowanieproduktow.wordpress.com/2016/05/06/inne-jak-zaplanowac-swoja-kariere-cz-1/

Sam blog jak i wymieniony artykul kraza wokol tematu Projektowania Produktu z tworzyw sztucznych i niejako zawezaja odbiorcow, uwazam jednak ze zjawisko: Jak zaplanowac kariere? jest tak szerokie ze kazdy moze dodac cos od siebie.

A wiec zapraszam do lektury jak i do komentowania:
proewarsztat

Re: Jak zaplanowac swoja kariere?

Postprzez dar1 » cze 17, 2016 13:06

proewarsztat napisał(a):Zapraszam do przeczytania artykulu na moim blogu pod tym samym tytulem

https://projektowanieproduktow.wordpress.com/2016/05/06/inne-jak-zaplanowac-swoja-kariere-cz-1/

Sam blog jak i wymieniony artykul kraza wokol tematu Projektowania Produktu z tworzyw sztucznych i niejako zawezaja odbiorcow, uwazam jednak ze zjawisko: Jak zaplanowac kariere? jest tak szerokie ze kazdy moze dodac cos od siebie.

A wiec zapraszam do lektury jak i do komentowania:

Żeby najlepiej zaplanować karierę należy wżenić się w rodzinę jakiegoś wpływowego polityka czy to na szczeblu lokalnym czy krajowym...
dar1

Postprzez ParoVA » lis 03, 2016 13:41

Do biznesu trzeba mieć sporo szczęścia. Akurat pomysł nie zawsze daje identyczne efekty. Jedno jest pewne. Przy nowej działalności trzeba być osoba bardzo otwartą i niezwykle spontaniczną. Ważna jest też pomysłowość, która musi iść w parze z naturalną chęcią własnego rozwoju.
ParoVA

Postprzez klaudiuszz » lis 09, 2016 16:20

Ciekawy temat. Jesli chodzi o biznes to zgodze sie, trzeba miec dobry pomysl ale tez odrobine szczescia. Nie obejdzie sie tutaj bez kogos kto moze nas w jakis sposob poinformowac jak dzialaja rzeczy. Mozna oczywiscie kombinowac na wlasna reke, ale to zabiera naprawde duzo czasu. Jaki wg was wplyw na prowadzenie biznesu moga miec studia zorientowane na jakims profilu zwiazanym z finanasami? Mam tutaj na mysli pojscie w takim kierunku jak studia sprzedaż lub czyms w podobie. Czy moze lepiej poprostu komus z taka wiedza zaplacic i wliczyc to w koszta prowadzenia dzialanosci? Napiszcie co o tym sadzicie.
klaudiuszz

Postprzez Sergios » lis 11, 2016 12:05

Ja to czekam na podwyższenie kwoty wolnej od podatku oraz zmniejszenie podatków!
Sergios

Postprzez bbnc » lis 21, 2016 14:50

Z mojego punktu widzenia istotną kwestią jest jeszcze ciągły proces doszkalania. Zarówno jeżeli chodzi o kwestie merytoryczne jak i kwestie wizerunkowe, pewnych umiejętności interpersonalnych dzięki którym łatwiej jest osiągnąć sukces.
Ostatnio edytowany przez bbnc, lis 25, 2016 14:04, edytowano w sumie 1 raz
bbnc

Postprzez lukadenio » gru 20, 2016 13:43

nie wiem czy da się po prostu od tak zaplanować karierę, czasem coś wychodzi bardzo spontanicznie i psuje nam wszystkie plany. według mnie trzeba po prostu obrać sobie jakiś cel i do niego dążyć. różnymi ścieżkami :D
lukadenio

Powrót do Off topic