_

Jak zaplanowac swoja kariere?

Rozmowy na różne bardziej lub mniej luźne tematy, nie związane z tematyką innych forów.

Jak zaplanowac swoja kariere?

Postprzez proewarsztat » cze 07, 2016 21:40

Zapraszam do przeczytania artykulu na moim blogu pod tym samym tytulem

https://projektowanieproduktow.wordpress.com/2016/05/06/inne-jak-zaplanowac-swoja-kariere-cz-1/

Sam blog jak i wymieniony artykul kraza wokol tematu Projektowania Produktu z tworzyw sztucznych i niejako zawezaja odbiorcow, uwazam jednak ze zjawisko: Jak zaplanowac kariere? jest tak szerokie ze kazdy moze dodac cos od siebie.

A wiec zapraszam do lektury jak i do komentowania:
proewarsztat

Re: Jak zaplanowac swoja kariere?

Postprzez dar1 » cze 17, 2016 13:06

proewarsztat napisał(a):Zapraszam do przeczytania artykulu na moim blogu pod tym samym tytulem

https://projektowanieproduktow.wordpress.com/2016/05/06/inne-jak-zaplanowac-swoja-kariere-cz-1/

Sam blog jak i wymieniony artykul kraza wokol tematu Projektowania Produktu z tworzyw sztucznych i niejako zawezaja odbiorcow, uwazam jednak ze zjawisko: Jak zaplanowac kariere? jest tak szerokie ze kazdy moze dodac cos od siebie.

A wiec zapraszam do lektury jak i do komentowania:

Żeby najlepiej zaplanować karierę należy wżenić się w rodzinę jakiegoś wpływowego polityka czy to na szczeblu lokalnym czy krajowym...
dar1

Postprzez ParoVA » lis 03, 2016 13:41

Do biznesu trzeba mieć sporo szczęścia. Akurat pomysł nie zawsze daje identyczne efekty. Jedno jest pewne. Przy nowej działalności trzeba być osoba bardzo otwartą i niezwykle spontaniczną. Ważna jest też pomysłowość, która musi iść w parze z naturalną chęcią własnego rozwoju.
ParoVA

Postprzez Sergios » lis 11, 2016 12:05

Ja to czekam na podwyższenie kwoty wolnej od podatku oraz zmniejszenie podatków!
Sergios

Postprzez bbnc » lis 21, 2016 14:50

Z mojego punktu widzenia istotną kwestią jest jeszcze ciągły proces doszkalania. Zarówno jeżeli chodzi o kwestie merytoryczne jak i kwestie wizerunkowe, pewnych umiejętności interpersonalnych dzięki którym łatwiej jest osiągnąć sukces.
Ostatnio edytowany przez bbnc, lis 25, 2016 14:04, edytowano w sumie 1 raz
bbnc

Postprzez lukadenio » gru 20, 2016 13:43

nie wiem czy da się po prostu od tak zaplanować karierę, czasem coś wychodzi bardzo spontanicznie i psuje nam wszystkie plany. według mnie trzeba po prostu obrać sobie jakiś cel i do niego dążyć. różnymi ścieżkami :D
lukadenio

Powrót do Off topic