_

Kanał YouTube o tematyce i zagadnieniach inżynierskich

Forum poświęcone aplikacjom takim jak Inventor, Solid Edge, SolidWorks... czyli nowoczesnym narzędziom do modelowania.

Kanał YouTube o tematyce i zagadnieniach inżynierskich

Postprzez InzynierProgramista » mar 29, 2020 18:54

Witam serdecznie!
Mam na imię Artur i chciałbym się podzielić z Wami moją twórczością w postaci kanału YouTube, który prowadzę od nieco ponad roku.
Znajdziecie na nim głównie zagadnienia związane z modelowaniem 3D, analizami wytrzymałościowymi MES - gdzie często oprócz samej analizy staram się przedstawić uzasadnienie wyników solvera z obliczeniami analitycznymi. Tak aby można było w prosty sposób zrozumieć co otrzymujemy i jak to interpretować.
Poza wymienionymi tematami znajdziecie materiały związane z podstawami rysunku technicznego jak i prostymi metodami na wykonywanie własnych prostych narzędzi w języku C.
Gorąco zapraszam: Inżynier Programista - YT
Strona posiada również swój profil na FB, by również tą drogą otrzymywać powiadomienia o nowych materiałach: Inżynier Programista - FB
Zapraszam na mój kanał YouTube: Inżynier Programista
InzynierProgramista

Re: Kanał YouTube o tematyce i zagadnieniach inżynierskich

Postprzez Jakubow » kwi 14, 2020 21:18

Bardzo fajny kanał, znałem już jakiś czas. Polecam
Jakubow

Re: Kanał YouTube o tematyce i zagadnieniach inżynierskich

Postprzez covim23887 » maja 05, 2020 00:54

InzynierProgramista napisał(a):Witam serdecznie!
Mam na imię Artur i chciałbym się podzielić z Wami moją twórczością w postaci kanału YouTube, który prowadzę od nieco ponad roku.
Znajdziecie na nim głównie zagadnienia związane z modelowaniem 3D, analizami wytrzymałościowymi MES - gdzie często oprócz samej analizy staram się przedstawić uzasadnienie wyników solvera z obliczeniami analitycznymi. Tak aby można było w prosty sposób zrozumieć co otrzymujemy i jak to interpretować.
Poza wymienionymi tematami znajdziecie materiały związane z podstawami rysunku technicznego jak i prostymi metodami na wykonywanie własnych prostych narzędzi w języku C.
Gorąco zapraszam: Inżynier Programista - YT
Strona posiada również swój profil na FB, by również tą drogą otrzymywać powiadomienia o nowych materiałach: Inżynier Programista - FB

Cześć Arthur, dzięki za link. Dodałem do zakładek link do Twojego kanału. Dam zegarek, gdy napotkam jakikolwiek problem związany z modelowaniem 3D.

Pozdrowienia,
C. Smith
covim23887

Powrót do Modelowanie 3D