_

Konstruktor 3D - praca zdalna pełen etat

Re: Konstruktor 3D - praca zdalna pełen etat

Postprzez ll » paź 12, 2017 16:50

Ja piszę , że w zachodnich nacjach jest po prostu cos takiego jak kultura pracy. Poszanowanie do czegos co sie dobrze robi. U nas w wielkich firmach to jest gra o tron jak i nie tylko w wielkich firmach. Cos takiego jak kreatywna wspolpraca nie istnieje ktora daje wszystkim korzysci. Nasz polski bol dupy blokuje bardzo duzo rzeczy....Cyferka mi sie zmieni ale traktuje to jako mily dodatek - po dwoch latach w Polsce wreszcie zaczne znowu cos odkladac - ale nie bylo to decydujacym faktem o wyjezdzie tylko
pochodna poszanowania kompetencji. Wypiepszam bo tak jak ten watek sie zaczyna - ktos wyksztalcony napisal ta oferte pracy, ktorej celem jest wiadomo co... I to jest wlasnie to polskie buractwo umyslowe ludzi wyksztalconych robiacych "continues improvement" zeby zabezpieczac swoje cieple kurwidolki - "urwac" jak najwiecej na czlowieku zamiast zajac sie rozwiajniem czegos co wszystkim zapewni dobry poziom zycia. Tylko krew mnie zalewa jak widze 30 letnich inzynierow ktorzy nie patrza jak rozwijac swoje kompetencje zeby byc konkurencyjnym tylko ukladaja sie politycznie zeby brac kase za "pozycje". Ktos juz kiedys wspomnial w watku o zarobkach ze bierze 60 euro na godzine ale nie ma zycia prywatnego - i w normalnym kraju kierownik bedzie chcuchac dmuchac na taka osobe i bedzie trzasl portami czy nie bedzie chcial sie zwolnic. A u nas - moze nie bede tego komentowal bo pojdzie nastepna porcja miesa.

I na jeszcze jedno mi Gambolo odpowiedz czy wobrazasz sobie wspolprace ty-polska firma jak wspolpracowales z zagranicznymi klientami. Bo ja obstawiam ze krew by cie zalala po pierwszym "callu" - to jest kraj mentalnych absurdow...
ll

Re: Konstruktor 3D - praca zdalna pełen etat

Postprzez gambolo » paź 13, 2017 10:19

Hm..oczywiście że sobie wyobrażam. Współpracuje z polskimi firmami od parunastu lat i jakoś nie mam "negatywnych" odczuć.
Głownie projekty konstrukcyjne wykonywane w ramach kooperacji, własnej działalności i etatu.

Jedyny przypadek który mi przychodzi do głowy to jakieś 10 lat temu firma której robiliśmy projekt linii technologicznej zmieniła koncepcje ciągu technologicznego co skutkowało wywaleniem 3 miesięcy pracy do kosza. Taki pan Janusz z biura wstał i powiedział że jemu się to nie podoba bo coś tam coś i trzeba te kwadraciki przesunąć tu, tamte tam i będzie gitara. Oklaski na sali były :lol: :lol: .
Projekt już był generalnie w detalingu warsztatowym więc poziom "wku..." był niesamowity. Ja bym złożył rezygnacje z wykonawstwa (zmiana warunków umowy po zatwierdzeniu, niezgodna na dodatkowa płatność za nowy projekt) ale prezes kazał bo mu zależało więc zrobiliśmy.

Może mam po prostu szczęście a może to wynika z podejścia do ludzi :).
gambolo

Poprzednia strona

Powrót do Praca: dam / szukam / zlecę