_

Konstruktor 3D - praca zdalna pełen etat

Konstruktor 3D - praca zdalna pełen etat

Postprzez rekrutacjaEBA » paź 05, 2017 12:54

Oferta kierowana do osób posiadających aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Zadania:
• przygotowywanie modeli 3D, rysunków wykonawczych i montażowych – branża POS (regały sklepowe, ekspozytory reklamowe i wspierające sprzedaż)

Wymagania:

• bardzo dobra, praktyczna znajomość obsługi programu SolidWorks 3D lub CAD 3D– WARUNEK KONIECZNY
    • umiejętność tworzenia i analizowania dokumentacji technicznej
    • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
    • własny komputer

Co oferujemy:
• umowa o pracę na pełen etat
• praca zdalna
• możliwość dopasowania godzin pracy
• zapewniamy potrzebne licencje na programy komputerowe

Informacji o rekrutacji udziela Anita (rekrutacja@eba.pl)
wysyłając mail wpisz w tytule "konstruktor - praca zdalna"

informacje o firmie: http://www.eba.pl
rekrutacjaEBA

Re: Konstruktor 3D - praca zdalna pełen etat

Postprzez ll » paź 05, 2017 18:51

To już jest szczyt Januszostwa!!!! żeby ze stopniem niepełnosprawności zatrudniać konstruktora - w branży ochroniarskiej "cieciarskiej" to bylo modne swohjego czasu. Czytajcie wątki o przebranżowieniu bo IT to jest jedyna branża która dorosła umysłowo do godnego traktowania pracownika. Ja nie dałem rady po 6 latach za granicą i wracam....
ll

Postprzez gambolo » paź 05, 2017 22:18

Dlaczego ktoś kto ma orzeczenie o stopniu niepełnosprawności nie może być konstruktorem ?
Bez nogi, ucha lub nawet jednej reki spokojnie można siedzieć i wymyślać konstruktorkę.
gambolo

Postprzez Remal » paź 06, 2017 09:11

Tak, ale wymaganie niepełnosprawności jest jawną dyskryminacją zdrowych ludzi i powinno być (bo nie wiem czy jest w PL) karalne! Przecież nie trzeba być geniuszem żeby się domyślić o co tu tak naprawdę chodzi. Firma chce przyjanuszyć na wypłacie i wykorzystać problem ze znalezieniem pracy przez osobę niepełnosprawną, proponując śmieszne nierynkowe wynagrodzenie, a po drugie wyciągnięcie od Państwa dofinansowania które pokryje część tego wynagrodzenia. Skutkuje to pracownikiem za pół darmo. Gratuluję jednak odwagi za podanie nazwy firmy w temacie, może się przydać na przyszłość taka informacja.
Remal

Postprzez jamaguwi » paź 06, 2017 09:51

Tak, ale wymaganie niepełnosprawności jest jawną dyskryminacją zdrowych ludzi i powinno być (bo nie wiem czy jest w PL) karalne!

Parsknąłem. Do tej pory to niepełnosprawni byli dyskryminowani. Poza tym wydałeś wyrok bez dowodu... Skąd wiesz, że chcą przyjanuszować? Ja bym ścignął cię za takie słowa.Dla mnie to jest bomba. Wszystko na tacy. Bez ściemniania.
Znam zdrowych konstruktorów z 35-letnim doświadczeniem, których nikt do pracy nie chce przyjąć a są przecież zdrowi.
jamaguwi

Postprzez Remal » paź 06, 2017 10:24

To wytłumacz mi dlaczego do pracy na stanowisku konstruktora, na liście wymagań jest orzeczenie o niepełnosprawności?
Mam rozumieć, że bez takiego orzeczenia kandydat poradzi sobie w pracy gorzej? Ogłoszenie o pracy zdalnej samo w sobie może być rozumiane, że niepełnosprawność ruchowa nie będzie stanowiła utrudnień w pracy, ale żeby była wymagana?
Nie oszukujmy się, wiadomo co chodzi.
Remal

Postprzez jamaguwi » paź 06, 2017 12:16

Może to względy statusu zakładu pracy chronionej? Albo coś koło tego...
Ja uważam to za święte prawo wyboru pracodawcy i w nosie mam dyskryminację.
A na marginesie: w Norwegii od 2012 bodajże 1 na 3 osoby nowozatrudnione będą musiały być "nie białe". Więc widać jak na dłoni do czego prowadzi lewacka gadka o dyskryminacji. Pracownik to towar na rynku pracy. Wola zatrudnienia jest nieprzymuszona. Można wycofać ogłoszenie i zdyskryminować wszystkich szukających pracy według Ciebie?
jamaguwi

Postprzez Remal » paź 06, 2017 12:37

Nie wiem, jak tam w Norwegii, może to i prawda bo Skandynawia już dawno przekroczyła granice logiki politycznej poprawności, nie o to tu chodzi. Oczywiście, że pracodawca, szczególnie prywatny jak chce to może na zastępce zatrudnić swojego kota i nikomu nic do tego. Ja tylko skomentowałem prawdziwe w mojej ocenie intencje pracodawcy, publikującego tak napisane ogłoszenie. Można było napisać: brak wymaganej pełnej sprawności ruchowej, zamiast wymagać niepełnospraności (a ściślej zaświadczenia na papierze, tylko żeby wyglądał jak autentyk, żeby nie było problemów).
Dla mnie logiczne w ofercie pracy na magazyniera jest wymaganie uprawnień na wózki widłowe, albo od handlowca prawa jazdy, bo te dokumenty są konieczne do okazania w przypadku kontroli podczas korzystania z narzędzi pracy.
Jakby napisał w ogłoszeniu, w wymaganiach, CV ze zdjęciem sylwetki, kobieta 19-21 lat na stanowisko konstruktora, to pomimo tego że może zatrudnić kogo chce, nie było by to co najmniej niesmaczne? Ja w obu przypadkach doszukuję się przemilczanego dodatkowego powodu dla takich wymagań (po za samą pracą).
Remal

Postprzez gambolo » paź 06, 2017 14:14

Ja ciągle nie rozumiem dlaczego jest coś złego w tym że firma chce zatrudnić kogoś niepełnosprawnego i otrzymać na to dotacje z PFRON ?

Zaczynamy chyba wpadać jakąś paranoje. Firma jest na liście zakładów pracy chronionej więc jakie wy widzicie w tym januszostwo ?
gambolo

Postprzez ll » paź 07, 2017 14:58

Czego za przeproszeniem "k..." nie rozumiesz ?
to że w tym karaju są już tak wypierdolone wartości, że wykształconego człowieka trzeba traktować jako produkt do rysowania blaszek ? czy tego , że Januszom się już tak powypierdalało w głowach, że wykształconą osobę na której wykształcenie pracowała cała rodzina robiąc u piepszonych Jnauszy ,zeby dziecku bylo lepiej maja oferty od kutasow ktore zapewniaja im 1500 na reke ? to jest Polaska patologia jak juz wspomnialem w branzy cieciarskiej gdzie trzeba po prostu byc slupem za minimalna zeby wyplate dostac i to doprowadzilo do takiej interpretacji przepisow ze cala barnza ochroniarska to sa ludzie niepelnosprawni.... to ogloszenie to jest obraza dla ludzi wyksztalconych - jedni byli lepsi drudzy prawie sie nadawali do tego zawodu ale to jest strzal w pysk przez jakiegos Janusza zeby dawac taka oferte pracy....Ty Gambolo tez jesteś na swoim i zastanow sie k... co ty chesz robic ? Cos tworzyc czy napiepszalnie pieniedzy wszelkim kosztem. Polecam wyjechac za granice na pare lat....
ll

Następna strona

Powrót do Praca: dam / szukam / zlecę