_

[Catia] Książka do MES

Forum o CAE.

Re: [Catia] Książka do MES

Postprzez Fighter4321 » gru 31, 2016 09:50

ll napisał(a):To piotrekZet nie chodzi o to zeby byc specem. Jutro udostepnie szkolenie ,które jest na wiele wyższym poziomie niż ta ksiazka opisywana przez autora postu....to co opisujesz to nie jest ten poziom programu MES...tam sie nie wybiera siatek, tam sie liczy...zeby nie przypiepszyc jak dzik w sosne...MES w Catii jest dla konstruktorów , ktorzy nie sa specjalistami MES..

Właśnie z taką nadzieją się go uczę - żeby móc w prosty i szybki sposób sprawdzić wytrzymałość różnych elementów.

Pierwszy przykład ze szkolenia jest bliźniaczo podobny do pierwszego przykładu z książki. Chyba autor posiłkował się tym szkoleniem :wink:
Fighter4321

Postprzez ll » sty 04, 2017 23:25

A to nie ma co oceniać kto skąd brał inspiracje...Ważne, że jest na tyle odważny, żeby wydać książkę o MES...Sam z niej korzystasz i upatrujesz w tym podniesienie swoich kompetencji... Oby więcej takich akcji ... bo ze wszystkiego po troszkę -można poskładać jakąś całość:-)
ll

Postprzez Fighter4321 » sty 05, 2017 09:55

ll napisał(a):A to nie ma co oceniać kto skąd brał inspiracje...Ważne, że jest na tyle odważny, żeby wydać książkę o MES...Sam z niej korzystasz i upatrujesz w tym podniesienie swoich kompetencji... Oby więcej takich akcji ... bo ze wszystkiego po troszkę -można poskładać jakąś całość:-)

Ale ja nie mam nic przeciwko takim "plagiatom" - dzięki autorowi książki mam to ćwiczenie w rodzimym języku :D
Fighter4321

Poprzednia strona

Powrót do CAE