_

książka do podstaw cad

Wszystkie posty ze starego forum CAD/CAM.

książka do podstaw cad

Postprzez q » lut 19, 2005 19:03

jaka najlepsza książka do nauki podstaw autocad'a 2004 2005? jaskulski? pikoń?
q

Re: książka do podstaw cad

Postprzez Gość » lut 21, 2005 10:29

: jaka najlepsza książka do nauki podstaw autocad'a 2004 2005? jaskulski? pikoń?<br>........................<br>Przypomina mi się bajka: "Osiołkowi w żłoby dano w jeden owies w drugi..." -no i oczywiście zakończenie tejże bajki.<br>Ty tak nie zrób jak ten osiołek. Bież co masz pod ręką to i nie skończysz jak to stworzenie z bajki.<br>Pozdrawiam.<br>
Gość

Podręcznik - od podstaw do zaawansowania.

Postprzez Eb » wrz 01, 2007 15:10

:) Witam!

:roll: Nie chciałbym zakładać nowego watku. Zapytam tutaj.

:arrow: Jak do tej pory nie korzystałem akurat z AutoCAD'a, ale teraz mam zamiar - i potrzebę - "ogarnięcia programu w całości", tzn. poszukuję podręcznika uczącego AutoCAD'a od podstaw, ale jednocześnie pozwalającego zakończyć naukę na poziomie zaawansowanym.

:?: Moje pytanie:

Czy jest celowe kupowanie podręcznika "AutoCAD 2007 PL. Pierwsze kroki" (ograniczonego do wersji 2007 PL) i później dokupowanie kolejnego dla zaawansowanych, czy np. książka "AutoCAD. 1000 sztuczek i chwytów" jako jednorazowy zakup będzie rozwiązaniem optymalnym - tzn. czy nie pomija jakichś istotnych elementów z zakresu podstaw?

:!: To drugie roziwiązanie ze względu na uniwersalność podręcznika byłoby logiczne, gdybym miał tę wiedzę. Pytam, ponieważ książka jest droga i nie chcę popełnić błędu.

8) Dziękuję i pozdrawiam!
Eb

Powrót do Archiwum