_

Kursy i szkolenia CNC w Polsce

Wszystko o wytwarzaniu wyrobów.

Re: Kursy i szkolenia CNC w Polsce

Postprzez poverejay13 » cze 29, 2010 03:26

Witam.

OnlyCNC - szkolenia na operatora / programiste CNCOnlyCNC przedstawia ofertę kształcenia zawodowego na obrabiarki sterowane numerycznie CNC.
Obrazek

ObrazekOnlyCNC


Oferujemy Państwu kursy i szkolenia, których celem jest zdobycie nowych, podniesienie nabytych już umiejętności zawodowych oraz przygotowanie do otrzymania tytułów kwalifikacyjnych na poziomie operatora - programisty numerycznych maszyn CNC.

Organizowane kursy i szkolenia są dla osób indywidualnych oraz grup pracowniczych, firm i zakładów pracy. Kursy prowadzone są w oparciu o ogólnie dostępne programy szkoleniowe oraz materiały dydaktyczne. Zajęcia teoretyczne prowadzone są przez osoby wykwalifikowane, posiadające wyższe wykształcenie techniczne. Instruktorami zajęć praktycznych są specjaliści w dziedzinie programowania i obsługi maszyn sterowanych numerycznie CNC. Gwarancją szkolenia jest wysoki poziom nauczania teoretycznego oraz praktycznego. Zapewniamy Państwu dobrze wyposażoną sale wykładowczą w urządzenia umożliwiające prowadzenie zajęć z wykorzystaniem prezentacji multimedialnych jak również przyrządy pomiarowe. Zakres kształcenia, czas trwania, liczba uczestników kursu jest ustalana bezpośrednio z potencjalnymi uczestnikami i pracodawcami.


Dla naszych kursantów dołożymy wszelkich starań w poszukiwaniu pracy na rynku polskim jak również i zagranicznym w zawodzie programista/operator obrabiarek sterowanych numerycznie CNC. Mamy dostęp do bazy firm poszukujących ludzi z nabytym wcześniej doświadczeniem technicznym bądź też podstawowym podczas naszych szkoleń, chcących dalej rozwijać swoje umiejętności, w krajach takich jak Stany Zjednoczone, Kanada, kraje Unii Europejskiej, Polska.Szkolimy na profesjonalnych centrach obróbczych CNC

Tokarka sterowana numerycznie GILDEMEISTER CTX- 200Obrazek

Obrazek
Pionowe centrum obróbcze Frezarka OKK PCV-40Obrazek


Obrazek


Wszystkich zainteresowanych zapraszamy po szczegoły na :


OnlyCNC


OnlyCNC na You Tube:

http://www.youtube.com/watch?v=BGlL9raDHkQ

Pozdrawiam!
poverejay13
 
Posty: 1
Dołączył(a): cze 29, 2010 03:11

Re: Kursy i szkolenia CNC w Polsce

Postprzez manahata » lis 23, 2011 16:49

Ostatnio przeglądałem różne strony ze szkoleniami CNC.
Ciekawy jestem czy warto się wybrać na taki :
http://www.lingwista.lublin.pl/index.ph ... &Itemid=60
koszt tylko 1200zł, za kurs CNC, 100 godzin
Większość cen jest przynajmniej dwukrotnie wyższa
manahata
 
Posty: 3
Dołączył(a): lis 23, 2011 16:17

Kursy i szkolenia CNC w Polsce

Postprzez cncmodern » mar 03, 2012 09:37

http://cncmodern-szkolenia.pl/ ---> Kursy CNC w Rzeszowie
CELEM KURSU – jest praktyczne opanowanie przez słuchaczy umiejętności w zakresie programowania i obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie (tokarek i frezarek). Program szkolenia przewiduje teoretyczne i praktyczne zapoznanie uczestników z podstawami: obróbki skrawaniem; rysunku technicznego; planowania procesu technologicznego; oraz programowaniem procesów technologicznych na obrabiarkach sterowanych numerycznie. Ostatnim etapem szkolenia jest praktyczne wykorzystanie nabytej wiedzy i umiejętności przy obsłudze frezarki i tokarki sterowanej numerycznie.
ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ
cncmodern
 
Posty: 3
Dołączył(a): mar 02, 2012 12:59

Re: Kursy i szkolenia CNC w Polsce

Postprzez ro007 » kwi 04, 2012 11:28

Witam, ja polecam szkolenia w TBI Technology z Raciborza - prowadzą szkolenia Catia, oprócz tego usługi szkoleniowe dla operatorów obrabiarek CNC (Heidenhain, Siemens, Fanuc) i z zakresu wdrożeń i szkoleń systemów CAD / CAM / PDM firmy Dassaul Systemes (Catia, Enovia, Delmia)

Ofertę i kontakt do nich znajdziecie na http://www.tbitech.pl/uslugi/97

Polecam bo szkolenia naprawdę ze specjalistami - praktykami i to wartość dodana do szkolenia.
ro007
 
Posty: 3
Dołączył(a): wrz 01, 2011 10:16

Re: Kursy i szkolenia CNC w Polsce

Postprzez pszenny » mar 14, 2016 11:39

Głodni wiedzy powinni rzucić okiem na warsztaty technologiczne firmy Abplanalp.pl, które odbywają się kilkanaście razy do roku. Terminy tutaj: http://www.abplanalp.pl/wiedza-i-aktual ... -2016.html
pszenny
 
Posty: 9
Dołączył(a): lut 12, 2016 18:06

Re: Kursy i szkolenia CNC w Polsce

Postprzez pszenny » mar 23, 2016 18:03

Osoby zajmujące się obróbką powinny zainteresować się warsztatami prowadzonymi przez firmę Abplanalp. Najbliższe darmowe szkolenie odbędzie się w Warszawie, 14 kwietnia. Warto dodać, że jest kompletnie darmowe, a zapisać się na nie można tutaj:

http://www.abplanalp.pl/wiedza/warsztaty-technologiczne-haas-w-warszawie-14-04-2016/ :wink:
pszenny
 
Posty: 9
Dołączył(a): lut 12, 2016 18:06

Poprzednia strona

Powrót do CNC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników